banner29

Yılın Muhtarı İbrahim Dinç

Başakşehir Belediyesinin Yüksek emlak raiçleri belirlemesine karşın mahallesi adına açtığı davayı kazanarak vatandaştan haksız olarak alınmak istenen trilyonlarca liralık haksız verginin alınmasını iptal etmek adına yıllarca verdiği hukuk mücadelesini kazanarak halkı koruduğu için plaket almaya hak kazanan İbrahim Dinç hatırlanmak güzel bir duygu dedi.

Yılın Muhtarı İbrahim Dinç
Çalışan karşılığını alıyor 

İstanbul'un 39 ilçesine yayın yapan İstanbul Times Gazetesi ile Dünyaya yayın yapan www.istanbultimes.com.tr haber portalının ortaklaşa yaptığı çalışma da toplamda 16 kategoride plaket takdimi yapıldı.

Yılın Muhtarı
 kategorisinde plaket almaya hak kazanan Başakşehir  Güvercintepe mahalle muhtarı İbrahim Dinç'e plaket kazandıran çalışması ise yüksek emak raiçlerine karşı halkın menfaaatlerini korumak adına ilçe Belediyesi hakkkında açtığı davaya kazanarak mahalle halkının cebinde haksız olarak çıkacak olan trilyonlarca liralık haksız veginin önüne gemesi ile plaket almaya hak kazandı. Plaketini se CHP.meclis üyesi Sedat Özbay takdim etti.      


İbrahim Dinç Bizi hatırladığı için İstanbul Times ve Başakşehir Times'a teşekkür ederim

Plaketini almak üzere sahneye çıkan
İbrahiç Dinç, Milletvekilleri Feyzullah Kıyıklık,Metin Külünk,Harun Karaca  ve Osman Aşkın Bak'ın ve bir çok belediye başkanının bulunduğu bir ortamda Muhtarlarının sorunlartı ile alakalı daha önce Ankara'da yaptıkları çalışmaların sonucunu alamadıklarını söyledi. İbrahim Dinç konuşmasını kendilerini unutmayan İstanbul Times Ve Başakşehir Times Gazeteleri imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner ve ekibine teşekkür ederek Plaketini aldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34