banner25

Ordulular Güvercintepe’de coştu

Başakşehir Belediyesinin Güvercintepe mahallesi Tepe ilköğretim okulunun bahçesinde yaptığı ramazan etkinliklerinde hemşehri dernekleri kültürlerini mahalle halkına tanıtma imkanı buluyorlar...

Ordulular Güvercintepe’de coştu
HABERİN GALERİSİ
ordu güvercintepe

ordu güvercintepe

Başakşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Tepe ilköğretim okulunun bahçesinde yapılan hemşehri gecelerinden Orduluların gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Güvercintepe Mahalle muhtarı İhrahim Dinç 'te mahallesinde yapılan tüm hemşehri derneklerinin etkinliklerinde kendilerini yalnız bırakmıyor. 

Medya FM.den Adem Metan’ın sunduğu program da Mevlüt Uysal’ı sahip olmadığı meziyetlere övmesi izleyiciler arasında olumlu karşılanmadı.
 
Ordu İli Korgan ilçesi Çiftlik beldesi dernek başkanı bizde sanatçılardan daha çok Fındık ve dereler meşhur olduğu için doğulu arkadaşlarımız kadar sanatçı yönünde şanslı değiliz dedi. .
 
Başakşehir Times Haber Merkezi
 
Dernek başkanı ben de Ordunun derelerini sizin için okumak istiyorum dedi. Muhteşem bir şekilde Ordunun derelerini okuyan dernek başkanı alkışı yeterli görünce Hekimoğlu türküsünü de söyledikten sonra Başakşehir Belediye başkan yardımcısı Mehmet Şahin’e başkanım derneğimizin kaba binasını yaptık. İnce işleri içinde siz ne yapacağınızı bilirsiniz diyerek topluluk önünde başkana mesajını verdi.
 
Ak Parti de sadece Altınşehir Mahalle başkanı Fahrettin Avcu ve Belediye’den de başkan yardımcısı Mehmet Şahin vardı. Kendisine bağlı birim sayısı azaltılan Mehmet Şahin ‘in Mevlüt Uysal ile alakalı sarf ettiği olumlu sözler acaba başkana mesaj mı veriyor şeklinde algılandı.
 
Geceye CHP Damgası
CHP Başakşehir ilçe başkanı Özgür Karabat ve yardımcılarının tam kadro olarak Orduluların gecesine katılması CHP ramazan etkinliklerinde mümkün mertebe halk ile buluşmak istiyor dedirtti.
 
Gecenin son konuşmasını yapan CHP.Başakşehir ilçe başkanı  Özgür Karabat kısa ama etkili bir şekilde “Ordululara selam olsun. Ordun’ nun sadece Fındığı ve Dereleri değil çalışkan insanları da meşhurdur dedi. Karabat Ordu ve ordulular ile alakalı olumlu izlenimlerini kalabalığa aktardı.
 
Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34