banner32

Malatya derneğinde samimi bir Bayramlaşma yapıldı

Başakşehir Güvercintepe Mahallesinde bulunan dernek binasında bayramın üçüncü günü yapılan bayramlaşmaya çok sayıda dernek üyesi katılarak hemşehrileri ile bayramlaştı.

Malatya derneğinde samimi bir Bayramlaşma yapıldı
Bayramlaşmada nostalji hakimdi 

Nihat Emeksiz
ve gazeteci yazar Hüseyin Çetner'in de katıldığı bayramlaşma töreninde Malatya daki eski bayramlar başta olmak üzere Malatya ile alakalı bir çok güzellik konuşuldu.

Başakşehir Times Haber Merkezi/ Özel Haber 

Dernek başkanı Ramazan Boğur'da kısa bir konuşma yaparak Başta dernek üyeleri olmak üzere tüm  müslümanların bayramını kutladı.

Dernek başkan yardımcısı Mehmet Kanik ve Emin Üstün'de herkesin bayramını kutlayarak Allah bizleri hep birlikte daha nice bayramlara ulaştırsın diyerek duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

Diğer dernek başkan yardımcısı Nihat Demir'in ise taziyesi olduğu için bayramlaşma törenine katılamadı.

Ak Parti  Başakşehir İlçe yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda derneğin yönetim kurulu üyesi olan iş adamı Osman Koyun'da Malatya
 'lı hemşehrileri başta olmak üzere tüm islam aleminin Mübarek kurban bayramını kutladı.

CHP Başakşehir Beleidye meclis üyesi ve aynı zamanda Başakşehir Malatyalılar dernek yönetim kurulu üyesi olan Erdoğan Dulkadir'de Başaşehir halkı başta olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutladı. 

Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner ise  şunları söyledi "İ
slam beldelerinde akan kan ve gözyaşı hızlanarak devam ederken bizlerin gönül rahatlığı ile bayramlaşma yapması mümkü değil. Dış güçlerin ve İslam beldelerindeki yönetcilerin akıllı hareket etmemesi sonucu yaşanan bu durumdan bir an önce kurtulmak için hepimizin samimi ve içten bir şekilde rabbimize dua etmesi gerekir" dedi.

Güvercintepe Mahalle muhtarı
İbrahim Dinç 'in de katıldığı bayramlaşma töreni güzel duygu ve düşüncelerin ifade edilmesi ile son buldu.


Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra Şahin
Esra Şahin - 7 yıl Önce

Değerli hemşerimiz Erdoğan Dulkadir'i tebrik ederim. Genç yaşına rahmen dernek çatısı altında olsun .Mahallede olsun düğünler den cenazelerde her zaman bulunuyor. Chp çatısı altında duyduğum kadarıyla sevilen dürüst kisiliyle kendisini kutluyorum. AKP oy vermiş bir kişi olara

SIRADAKİ HABER

banner34