banner32

Düğün hazırlıklarınızı kışın yapın yazın rahat edin

Başakşehir Times Gazetesi ilçenin en büyük Mobilya ve çeyiz mağazasını sizin için gezdi. İlçenin Güvercintepe Mahallesinde bulunan alış veriş merkezi bol çeşit uygun fiyat ve güleryüzlü hizmeti ile İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başladı.

Düğün hazırlıklarınızı kışın yapın yazın rahat edin
Kışın alın yaza kadar ödeyin düğününüzü rahat rahat yapın

Bölgenin en donanımlı mağazalarından birisi olan Birbey AVM nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı iş adamı Fatih Alçın ile evlenecekler neden kışın beyaz eşya ihtiyaçlarını alsın üzerine bir söyleşi yaptık.

Başakşehir Times Haber Merkezi

Fatih Bey malum bizde  düğünler çok telaşlı olur neler dersiniz bu konuda ?

Aslında bir çok ev gereksinimlerini kışın alıp yaza kadar ödeyen bir çok kişinin düğünü o kadar da telaşlı olmuyor. Telaşlı olanlar her şeyi son ana kadar almayanlar oluyor.  Bizim mağazamızda bir çok kişi yazın düşün yapacaklarsa eşyalarını kıştan alıyor. Daha ev tutmayanlar ise ödemesini yaparak  eşyalarımızı düğüne yakın ev tuttuğumuz zaman alacağız diyorlar.Durumu böyle olan müşterilerimizi boş çevirmiyoruz.

Peki Birbey AVM alışveriş yapan müşterilerinize ne tür avantajlar sağlıyor ?

Her şeyden önce yıllardır Market işi yapıyor olmamızdan dolayı mahallemizdeki bir çok müşterimiz ile aramızda güven ve samimiyet sıkıntısı yok. Örnek vermek gerekirse düğün yapacak olan bir genç çift bize geldiği zaman oturma grubundan,çelik tencereye,Buzdolabından televizyona,halıdan yatak odası takımına kısaca bir evin hemen hemen bütün temel ihtiyaç maddelerini tek çatı altında satın alabilme imkanı Birbey AVM de kendilerine sunulmuş durumda.

Fiyat,Kalite ve servis olarak nasılsınız ?

Bizler bereketin azda olduğuna inanıyoruz. Bundan dolayı fiyatlarımıza güveniyoruz.Meşhur bir söz var ya ALDATILAN HER MÜŞTERİ KAYBOLAN kazançtır prensibini kendimize şiar edinmişiz. Yani fiyatımız gayet iyidir diyebilirim. Kalite ve servis konusuna gelince de bizim satışını yaptığımız ürünlerin tamamı kurumsal firmaların ürettiği ürün olması nedeni ile kalite ve servis konusunda da bir sıkıntımız yok.

Esnek ödeme şartlarınız var mı ?

Olmaz mı tabi ki var.  Bazı müşterilerimiz alışverişleri için çek veriyor,bazıları kredi kartı ile çekim yapıyor.bazıları düğün sonrası altınlarımızı satıp ödeme yapağız diyorlar,bazıları da her ay düzenli senet ile ödeme yapmak istiyorlar. Bu konuda mümkün mertebe müşterilerimize elimizden gelen kolaylığı yapıyoruz.

Peki son olarak neler söylemek istersiniz ?

Öncelikle ilçemizin sorunlarını daha ilçemiz kurulmadan önce gündeme getiren yayınlarınız için sizlere teşekkür ederim. Ayrıca bize kendimizi tanıtma imkanı verdiğiniz içinde çok teşekkür ederim.

Birbey AVM olarak müşterilerimize sorun değil çözüm üretmek adına elimizden gelen bütün kolalıkları sunmak adına her türlü alt yapımız ve imkanımız mevcuttur.

Bizi tercih eden müşterilerimizin her konuda rahat edeceklerini söyleyebilirim. Halkımız bizden alışveriş yapmazsa bile kalitemizi ve fiyatlarımızı mutlaka görmelerini tavsiye ederim.

İrtibat için BİRBEY A.V.M.

Güvercintepe  Mahallesi Fatih Caddesi NO.140 Başakşehir  / İSTANBUL Tel:0212-687 64 74  Fax:0212-687 64 36

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34