banner25

Alçınlar Market 16.Yılını müşterileri ile kutluyor

Bundan 16 yıl önce Güvercintepe ‘de doğru dürüst bir yapı mevcut değilken iş adamı Fesih Alçın ve Kardeşleri bu bölgenin geleceğini görerek tüm yatırımlarını buraya yaptılar.

Alçınlar Market 16.Yılını müşterileri ile kutluyor
HABERİN GALERİSİ
alçınlar küçüks

alçınlar küçüks

Kalite,Hizmet uygun fiyat ve güler yüzlü himzet Alçınlar'da  


İstanbul Times Gazestesi
olarak her hafta gelişmeye ve büyümeye açık bir şirket veya bir markayı okrularımıza tanıtıyoruz.

Bu haftaki şirketimiz ve markamız Başakşehir ilçe sınırları dahilinde gıda, market ve gayri menkul sektöründe başarılı bir faaliyet gösteren Alçınlar grup oldu.

İstanbul Times Haber Merkezi

Muhabirlerimiz bahse konu firma yetkilileri ile bir araya gelmeden önce firma ve markanın bölgesinde bilinme oranını test etti. 

50 Bin nüfuslu Güvercintepe Mahallesinde Alçınlar marketi biliyormusunuz dediğimiz 10 kişiden 9'u bize marketin bulunduğu yeri tarif eti.  

Marka değerlerinin farkında olan şirket sahip ve idrecileri bu markalarını daha çok kişi ile buluşturmak için yeni yatırımlar üzerinde çalıştıklarını yaptığımız ziyarette gördük.

Bölge insanı da  Kaliteli ürün,bol çeşit uygun fiyat ve güler yüzlü  hizmet gösteren Alçınlar Grup’u bağrına bastı.

Zamanla Ispartakule de muhteşem bir market açan Alçınlar bölgede aranılan bir marka olmuş durumda.

İstanbul  Times Gazetesi olarak Güvercintepe de yaptığımız araştırmalarda fiyat,kalite ve hizmet anlayışı olarak Alçınlar’ ın ilk sırada geldiğini müşteriler ifade etti.

Alçınlar Grubun yetkilisi gazetemize yaptığı açıklamada bereket azdadır prensiplerinin kendilerinin birinci öncelikleri olduğunu vurgulayarak 16.Kuruluş yıl dönümüzü müşterilerimizle eğlenceli  bir şekilde kutlayacağız  dedi.

Grubun yönetim kurulu başkanı Alçın konuşmasına aldatılan her müşterinin kaybolan kazanç olduğunu bildiklerini söyleyerek hiçbir zaman müşterimizi aldatmayı aklımızdan geçirmedik dedi.

Güvercintepe de görüştüğümüz ev kadınları burada Market deyince aklımıza ilk önce Alçınlar Grup geliyor diyerek 16 yıldır verilen sağlıklı hizmeti takdir ettiklerini söylediler.

            ALÇINLAR HİPERMARKET
Adres : Güvercintepe Mahallesi Barbaroz Caddesi
             NO:206 Başakşehir / İstanbul 
             Tel:0212 - 687 31 69 Fax:0212 - 687 31 67 
             e-mail: [email protected]

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34