banner29

Ünlü sanatçı sevenlerini korkuttu

Atilla Özdemiroğlu'nun kızından "kan ihtiyacı" açıklaması....

Ünlü sanatçı sevenlerini korkuttu
 Aralık ayının başında hastaneye kaldırılan saatlerinde müzik sanatçısı Atilla Özdemiroğlu’nun dün akşam tekrar yoğun bakıma alındığı ve acil kan ihtiyacı olduğu yönünde iddialar ortaya atıldı.

Sanatçının kızı Yaprak Özdemiroğlu bu iddiaları sosyal medya üzerinden yalanladı ve babasının iyi olduğunu ifade etti.

Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören 71 yaşındaki usta sanatçı Attilla Özdemir, Aralık ayının başında kaldırıldığı Florence Nightingale Hastanesi’nde tedavi altındaydı. Dün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden Özdemiroğlu'nun tekrar yoğun bakıma alındığı ve acil AB Rh (+) kana ihtiyaç olduğu anonsu yapıldı. Bir anda yayılan haberin ardından sanatçının kızı Yağmur Özdemiroğlu, Twitter sayfası üzerinden bir açıklama yaptı.

İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Yaprak Özdemiroğlu, “Yoğun bakımda filan değil babam gayet iyi şu an kemoterapiden 12 gün sonra normal olarak trombosit gerekebiliyor onu bulduk, verdik. İlginize teşekkürler ama çok ciddi bir durum olsa ben Twitter adresimi kullanırım ve kan gerekiyorsa da isterim, hiç endişeniz olmasın.:))” notunu paylaştı.

Besteci ve aranjör olarak çeşitli eserlere imza atan Attila Özdemiroğlu, kariyeri boyunca Ajda Pekkan, Nilüfer, KayahanSezen Aksu, Onno Tunç, Uzay Heparı gibi önemli isimlerle çalıştı.

Film müzikleri de yapan sanatçının 7 Altın Portakal ödülü bulunuyor.Eurovision Şarkı Yarışması için de besteler yapan Özdemiroğlu’nun imza attığı eserler arasında “Delisin” ve “Petrol” de var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34