banner29

Teşekkürler Mevlüt başkan

Ramazan'a bir gün kala harabe hale getirilen Amfi tiyatro ile ilgili yaptığımız haberden sonra personeline talimat veren Başakşehir Belediye başkanı yazdığımız tüm eksiklikleri hemen giderdi.... Kötü yapılanı eleştiririz iyi yapılanı da tebrik ederiz. Teşekkürler başkan...

Teşekkürler Mevlüt başkan
Uysal haklı eleştirleri de dikkate alıyor 

Aylar önce şehirlerin ve ilçelerin girişleri oranın vitrinidir diyerek "Başakşehir'in giriş ve çıkışları fena kötü" başlığı ile bir habere imza attık.

Başakehir'in en önemli giriş kapısı olan Tır grajının bulunduğu bölge Tuncel Vinç tarafından güzel olmayan bir görüntü oluşturduğunu ifade ederek Belediye başkanı Mevlüt Uysal'ın bu işe hemen el atmasını talep etmiştik.

Başakşehir Times Haber Merkezi

Kısa süre sonra Vinç firmasının daha az görüntü kirliliği oluşturan aşağı taraf kaydırıldığını ve çevre düzeni işinin ihale edildiğini görmek bu işe öncülük ettiğimiz için bizi mutlu etti.

R
amazan ayına sayılı günler kala bir okurumuz Sular Vadisinda bulunan amfi tiyatronun hali perişan bununla alakalı bir haber yaparsanız iyi olur demişti.

Gelen ihbarın gereği olarak muhabirlerimiz ramazan'a bir gün kala amfi tiyatronun perişan halini fotoğrafladı.

Haberimizin www.basaksehirtimes.com da yaınlanmasından saatler sonra kırılıp dökülen camlar takıldı. Tiyatronun giriş ve çıkışlarına kapılar yapıldı.

Haberimizde gündeme getirdiğimiz eksikliklerin yapılması için talimat veren belediye başkanı Mevlüt Uysal'a ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Asjansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35