banner32

Tenis Parkı’nda kış okulu başladı

Bahçeşehir Tenis Parkı’nda kış okulu başladı. Tesiste, 06-15 yaş ve yetişkinler ücretsiz tenis dersleri alıyor.

Tenis Parkı’nda kış okulu başladı
 Başakşehir Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından işletilen Tenis Parkı yaz sezonunun ardından kış dönemine de yoğun ilgi ile başladı. Kış okulunda 06-15 yaş ve yetişkinler olmak üzere guruplar öğrencilerin seviyelerine ve yaş guruplarına göre ayrılarak eğitim veriliyor. Çocuk grupları hafta sonu cumartesi-pazar günleri 09.00 ile 13.00 saatleri arası, haftada iki gün ders yapıyor. Yetişkinler salı-cuma günleri saat 19.00-20.00 saatleri arasında, cumartesi-pazar günleri ise 14.00-15.00 saatleri arasında olmak üzere haftada 4 gün ders görüyor.

 

TAM DONANIMLI BİR KULÜP


Yakın dönemde yenilenerek tenis severlere hizmet vermeye başlayan Tenis Parkı’nda; 1 duvar kortu, 2 açık kort ve 2 kapalı kortla hizmet veriyor. Dinlenme alanlarının da yer aldığı Bahçeşehir Tenis Parkı’nda izleyiciler ikramlar eşliğinde müsabakaları takip edebiliyor. Soyunma odaları, duş alanlarının yer aldığı tesis üyelik sistemi ile işletiliyor.

 

Tenis Parkı’nın antrenörlerinden Alkan Güler, derslerin gruplar halinde verildiğini ifade ederek, “Spor Parkımızda derslerimizi en fazla 8 kişiden oluşan gruplarla yapıyoruz. Yeni başlayanlar ve ileri seviyedekiler için ayrı gruplar oluşturuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35