banner25

Siyasete atılacak

Şarkıcı Hadise, Türkiye'de herkesin her işi yapabildiğini söyledi.

Siyasete atılacak
Hadise "Manken oyuncu oluyor. Şarkıcı olan tiyatro sahnesinde rol kesiyor. Ben de 50 yaşına gelince siyasete girmeyi düşünüyorum" dedi.

Hadise, Belçika'dan Türkiye'ye geldiği ilk günlerde en çok neye şaşırdığını açıkladı. Türkiye'de herkesin her işi yaptığını söyleyen Hadise, siyasetle ilgilendiğini belirtti.

Türk halkının çok iyi niyetli olduğunu ifade eden Hadise, "Türkler pek çok millete göre oldukça samimi ve içten. Burada herkes her işi yapabiliyor. Manken olan oyunculuk yapıyor. Şarkıcı olan tiyatro sahnelerine çıkıyor. Siyasete soyunan sanatçılara da herkes sıcak bakıyor. Bende 50 yaşına gelince siyasete girebilirim" dedi.

BAŞARIMI KISKANIYORLAR

Bugün'ün haberine göre; hedeflerinin hep yüksekte olduğunu belirten Hadise sözlerine şöyle devam etti: "Eğer başarılı olmak istiyorsanız sadece hedefe kitleneceksiniz ve başkalarıyla ilgilenmeyeceksin. Ben bunu yapıyorum. Benim önümü kimse kesemez.

Başarılı olduğum için beni kıskanıyorlar. Ama kimin ne dediği önemli değil. Ben müziğime bakıyorum."

ŞARKI SÖZÜ YAZAN DA ŞARKICI DA DOLANDIRILIYOR

Avrupa'da telif haklarında çok önemli gelişmeler yaşandığını söyleyen Hadise "Biz korsanın önüne geçemiyoruz. Türkiye'de iki müzik kuruluşu var.

Her ikisi de telif haklarını korumaya çalışıyor. Bu iki organizasyon niye bir araya gelmiyor anlayamıyorum. Şarkı sözü yazarları, besteciler, yorumcular hep birlikte dolandırılıyoruz. Hakkımızı alamıyoruz" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34