banner25

Rizom ile Tatil Yanı Başınızda

İstanbul 'a 1.5 saat mesafede olan Yalova RİZOM Tatil köyü zamanı çok olmayanların tercih ettiği bir mekan olmaya devam ediyor. Bay ve bayanlar için ayrı havuzların bulunduğu mekan her geçen gün daha da tercih edilir durumda. Deniz Yalova'nın şartlarından dolayı girilebilir durumda değil. Ancak havuz,ortam ve yemek konusunda rahat etmek isteyen herekse RİZOM tatil köyünü tavsiye ediyoruz.

leryüzlü Hizmet  burada 

Misafirlerin rahat bir tatil geçirmesi adına her türlü hizmetin düşünüldüğü Rizom tatil köyünde sürpriz yok. Günün her saatinde Çay,kahve meşrubat hizmeti veriliyor.

Başakşehir Times Haber Merkezi 

Sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve akşam yemeğinde de her damak zevkine uygun onlarca yemeği bulacağınız bir özelliği taşıyan tatil köyünde rahat etmeniz adına her şey düşünülmüş durumda.   

Fiyatı biraz yüksek ancak ulaşım ve yakınlık olarak zamanı çok olmayanlar için tercih sebebi olan Rizom tatil köyü bir alternatif olarak İstanbul'lulara hizmet vermeyi bekliyor.

Konaklama yapmak isteyenler için 4 Kal 3 öde ,7 kal 5 öde şeklinde kampanyalar mevcut. Yetişkin kişi başı günlük her şey dahil 300 TL,11 yaşa kadar çocuklar  % 50 indirimli. 06 Yaş arası çocuklar ise ücretsiz olarak kalabiliyor.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34