banner25

Ramazan etkinlik alanları Başakşehirlileri ağırladı

Başakşehir Belediyesi’nin Ramazan’ın bereketini, maneviyat iklimini ilçeye taşıyacak programları başladı.

Ramazan etkinlik alanları Başakşehirlileri ağırladı
 Ramazan’ın coşkusunu alanlara yansıtan Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet etkinlik alanları Başakşehirlileri ağırladı. Ramazan’ın ilk günü ilçe sakinleri iftarlarını İstanbul’un en nezih ve yeşil alanlarından olan Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet’te aileleri ile birlikte çimenlerin üstünde açtı. Başakşehirliler iftardan sonra da belediyenin etkinlik alanlarına kurulan stantlarda asırlık Ramazan lezzetlerini tatma imkânı buldu.

 

ÇOCUKLAR RAMAZAN SEVİNCİNE ORTAK OLDU

 

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri Ramazan ayında Sular Vadisi’nde hünerlerini sergiliyor. Her gece bilgievlerinin kulüp öğrencileri müzik, resim, ebru, jenga, becerikli ellerim, satranç ve çeşitli yarışmalar ile hem bir yılın yorgunluğunu atıyor hem de öğrendiklerini ilçe sakinlerinin beğenisine sunuyor. Ramazanın ilk günü bilgievi satranç kulübü Sular Vadisi etkinlik alanında yer aldı. Bilgievinde satrancın inceliklerini öğrenen öğrenciler, ziyaretçilerle satranç oynadı.

 

Başakşehir Belediyesi Ramazan ayında alanlarda yetişkinler kadar çocuklar içinde eğlenceli etkinlikler düzenliyor.

 

Başakşehirli minikler Ramazan’ın ilk gününde kendileri için özel hazırlanan alanlarda, mübarek ayın coşkusuna ortak oluyor. Geniş bir alana kurulan şişme oyun parkurlarında çocuklar doyasıya eğlenirken, Karagöz-Hacivat ve çizgi film karakterlerinden hazırlanan maskotlar ziyaretçilere hoşça vakit geçirdi. Çocuklar maskotlarla bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Alanda kurulan stantlarda ayrıca yüzlerini boyatan çocuklar, belediye tarafından dağıtılan balonlarla eğlendi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35