banner29

Özgür Karabat' ın İlköğretim Haftası Mesajı

Eğitim-öğretim milletimiz ve insanlık açısından büyük önem taşımaktadır. Bir uygarlık projesi olan Türkiye Cumhuriyeti'nin eğitim alanındaki nihai hedefi 'insan' yetiştirmektir.

Özgür Karabat' ın İlköğretim Haftası Mesajı
Dünyayı ve dünyadaki gelişmeleri doğru anlayan, yorumlayan, dünyayla barışık ama aynı zamanda, bilimde, sanatta, sporda, teknolojide dünyayla boy
ölçüşebilen insan yetiştirmektir.

Başakşehir Times Haber Merkezi
 
Baş öğretmen Atatürk'ün istediği çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmanın yolu eğitimden geçmektedir.

Bugün için eğitim sisteminin, ideolojik nedenlerle bir deneme tahtasına dönüştürüldüğünü, üst üste sistem değişiklikleri ile eğitimde istikrarın yok edildiğini görüyoruz. Bu husus bizleri ne kadar üzüyorsa , bu çarpık sisteme rağmen yetişen aydınlık gençlerimizi görmek bizi o kadar sevindiriyor, eğitimin ilk kademesi olan ailelerimize ve insan cevherimize olan inancımızı o kadar artırıyor.

Eğitim seviyemizi üst sıralara taşımada en büyük yükü üstlenenler öğretmenlerimiz ile öğrenci velilerimizdir. Görevlerini ifada her türlü fedakarlığı gösterdiklerinden ve göstereceklerinden zerrece şüphemiz yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2012-2013 eğitim-öğretim yılının ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını ve başarılarla dolu geçmesini diler, öğrenci kardeşlerimizi sevgiyle kucaklar, anne-babalara, öğretmenlerimize ve her kademedeki yöneticilerimize sevgi ve saygılarımı sunarım. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35