banner25

Murat Karayalçın bende “Çarliyim“ dedi

Partisinin Başakşehir ilçe örgütü gençlik kolları tarafından İMECE usulü ile açılan Şahintepe Gençlik Merkezinin açılışında yaptığı konuşmada Fransa'da ki saldırıda yaşamlarını yetiren karikatüristlere destek olmak maksadı ile ben de "Çarliyim" dedi.

Murat Karayalçın bende “Çarliyim“ dedi
Murat Karayalçın 7 Haziran 2015'de devranı döndürmek sizin elinizde dedi

Gençlerin devran dönecek AKP halka hesap verecek sloganından sonra Karayalçın "Eğer AKP'nin hesap vermesini ve davranın dönmesini istiyorsanız şimdiden 7 Haziran seçimleri için gece gündüz çalışmamız gerekir" dedi.

İstanbul Times Haber Merkezi 

CHP,İstanbul Milletvekilleri, Süleyman Çelebi,Umut Oran,Ali Özgündüz, Avcılar Belediye başkanı Handan Toprak Benli, Bakırköy Belediye başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu başta olmak üzere bir çok eski ve yeni ilçe başkanı Şahintepe Gençlik merkezinin açılışında bulundu.

İlçe Başkanı yerel Basın'a teşekkür etti 

İstanbul Times Gazetesi,Başakşehir Times Gazetesi, www.istanbultimes.tv
 ve Kent Yaşam Gazetesi'nin takip ettiği açılışta CHP,Başakşehir ilçe başkanı Kazım Özeren seslerini milyonlarca yurttaşa duyuran basın mesnuplarına teşekkür etti.

Karayalçın inançlı ve kararlı konuştu

CHP İstanbul İl başkanlığına kısa bir süre önce atanan eski Ankara Anakent Belediye başkanı Murat Karayalçın Şahintepe gençlik merkezinin açılışında inançlı ve kararlı konuşarak partililere güven veren bir konuşma yaptı. Karaylçın konuşmasında "AKP 12 yılda iyi bir planlama yapıp trafik sorununu çözemedi. Partinin üst düzey yönetimi yolsuzluğa bulaştı. Halkın alım gücü düştü. Şu an bütün  şartlar bizden yana eğer bir sokakta omuz omuza çalışabilirsek hem Başakşehir'de hem,hem İstanbul'da iktidar oluruz. İstanbul'da iktidar olan zaten bütün Türkiye'de iktidar olmuş demektir" dedi.

İkindi ezanı okunurken konuşmasına ara veren CHP,İstanbul il başkanı Murat Karayalçın,ezanın bitmesi ile kaldığı yerden konuşmasına davem ederek istanbul'da yapacakları çalışmalar ile alakalı örgüt mensuplarına bilgier verdi. Bir önceki seçimde AKP'ye oy verenlerin % 65'inin bu seçim de oy vermeyeceğini söylediğini belirten Karayalçın  Kemal  Kılıçdaroğlunu başbakan CHP,yi de iktidar yapmak istediklerini söyledi.

Kaynak:istanbul Times Haber Merkezi (İTHA)

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34