banner29

Milli irade nöbeti Başakşehir’de devam ediyor

15 Temmuz günü milli iradeye karşı gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine karşı Başakşehir halkı alanları terk etmeyerek milli iradesine sahip çıkmaya devam ediyor.

Milli irade nöbeti Başakşehir’de devam ediyor
Milli irade nöbetine AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Ak Parti 23. Dönem İstanbul Milletvekili Ünal Kacır, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve ilahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu da katıldı. Demokrasi nöbetinde, binlerce Başakşehirli vatandaş milli iradeye karşı gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimini lanetledi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “alanları boş bırakmayacağız” talimatı ile binlerce Başakşehirli vatandaşlar dün gece gerçekleştirilen demokrasi nöbetinde de alanları boş bırakmadı. Başkan Uysal ve katılan tüm milletvekilleri, meydanları tanklara teslim etmeyen halka teşekkür ederken, ilahiyatçi yazar Ömer Döngeloğlu, milli irade şehitleri için dua etti.
 
Vatandaşlar daha sonra tepkilerini göstermek için Başakşehir’de uzun konvoylar oluşturdu. Milli irade nöbeti her akşam vatandaşların yoğun katılımıyla ilçenin belli noktalarında devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35