banner32

MFÖ’den muhteşem konser

Türkiye’nin en önemli ve köklü grubu olan MFÖ, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’nde ikinci kez sahne aldı.

MFÖ’den muhteşem konser
 Yılların vermiş olduğu tecrübeyle sahnede harikalar yaratan grup, Başakşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Biletleri haftalar öncesinden tükenen konserde, MFÖ unutulmaz parçalarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

 

3 kişilik dev grup

 

Alkışlarla sahne alan MFÖ, konsere  ‘ele güne karşı’ parçasıyla başladı. Parçadan sonra seyirciyle sohbet eden Mashar Alanson, “Buraya ikinci kez geliyoruz. Başakşehir çok modern bir şehirmiş hepiniz çok güzel insanlarsınız. Burada yaşama fikrini düşünmedim değil” diyerek Başakşehir’de konser vermenin keyfinden bahsetti. 

 

Konserde hem tek tek hem de grup olarak ayrıca performans sergileyen Mashar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner unutulmaz parçalarını Başakşehirlililer için seslendirdi. Grup; Mazeretim var, Ah bu ben, Sakın gelme, Benim hala umudum var, Yandım yandım, Yalnızlık ömür boyu, Tam ortasındayım, Mecburen, Bu sabah yağmur var İstanbul’da, Bir zamanlar, Olduramadım, Sarı Laleler, Ali Desidero gibi hafızalara yer etmiş olan özlenen parçalarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.

 

Aldıkları sayısız ödüller ve getirmiş oldukları yeniliklerle pop müzik tarihinin simgesi olan MFÖ’ye gecenin anısına Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel çiçek takdim etti. Ertemel, “ Üç nesildir sizi dinliyoruz, sizi tekrar Başakşehir’de görmek çok güzel” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35