banner32

Mevlüt Uysal engellileri de isyan ettirdi

Başakşehir Engelliler Dernek başkanı Kerim Yavuz bu ayki dergilerinde Başakşehir engelliler masasının iyi çalışmadığını iddia ederek yapılan çalışmaları yerden yere vurdu...

Mevlüt Uysal engellileri de isyan ettirdi
Başakeşehir’deki engeliler ile alakalı kurulan tek ve ilk dernek olan Başakşehir Engelliler derneği (BAŞEDER)başkanı Kerim Yavuz Başakşehir Belediye başkanı Mevlüt Uysal’ın engeliler masasının başına ehil kişileri getirmediğini iddia ederek çok sert bir dile ile eleştirmesi Bu ayki derginin ana gündem konusu oldu.
 
Başakşehir Times Haber Merkezi
 
Başakşehir Engelliler Derneği başkanı Kerim Yavuz derneğin çıkardığı dergide Mevlüt Uysal’ın engelliler masasının başına getirdiği kişilerin yaptığı yanlış uygulamalarını sert bir dille eleştirerek dergisinde bu konuya iki tam sayfa yer ayırdı.
 
Kerim Yavuz özetle bazı engellilere 3.akülü araba verilirken bazılarının annelerinin sırtında okula gittiklerini vurgulayarak iyi yönetilemeyen engelli hizmetlerini yerden yere vurdu.
 
Başakşehir Belediyesine ait Engelli aracının Esenyurt engellileri için kullanıldığından tutun da bir kişi için yat gezisi düzenlendiğine kadar bir çok konuda belediye başkanı Mevlüt Uysal’ı eleştirmesi dikkatlerden kaçmadı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yazgülü
yazgülü - 9 yıl Önce

kerim yavuzu engellilerden sorun ne kadar düzgünmüş onlar söylesin sizlerde alet olmayın bu tür şişirme haberlere

SIRADAKİ HABER

banner34