banner29

Komşu İnisiyatifinden basın mensuplarına duyuru

Başakşehir 4.Etap'ta bulunan KİLLER marketin yerine Rezidans yapılmasına karşı çıkan etap sakinleri basın açıklamalarına Tüm medya mensuplarını davet ediyor.... İnisiyatifin Gazetemize gönderdiği Basın mensuplarını davet mailini aynen yayınlıyoruz. Haber portalımızı takip eden medya mensuplarını basın açıklamasına davet ediyoruz...

Komşu İnisiyatifinden basın mensuplarına duyuru
 Değerli Basın Mensubu ,

Bizler Başakşehir 4.Etap site sakinleri olarak evlerimizin yanı başında DERE YATAĞININ girişinde yapılacak olan KİLLER Gökdelen (Plaza’ya) UCUBESİNİ güneşimizi,rüzgarımızı ve kuşlarımızı mağdur edecek bir yapıyı mahallemize istemiyoruz.

Başakşehir Sular Vadisini bir dere yatağıdır. Bu yatak boyunca inşaatlar sürmekte ve yenileri planlanmaktadır. Bunlardan biri de Kiler grubunun yapmayı planladığı AVM ve Rezidanstır.

3 Yıl önce yaşadığımız sel felaketinde İBB.Başkanı Dr.Mimar Kadir Topbaş “dere yataklarında yapılan ne varsa yıkıp geçeceğiz, hiçbir projeye izin vermeyeceğiz” dedi. Ancak bırakın yıkmayı, evimizin önüne Sular Vadisine bir Gökdelen projesi yapılıyor.

4.Etap Site sakinleri olarak 15.04.2012 Saat : 11.00 da  VADİ Center’ın önünde ve MADO’nun önünde disiplin içinde basın açıklamamızı yapıp dağılacağız.

Torunlarımızın geleceği adına başlatmış olduğumuz protesto ve basın açıklamamıza teşrif ederseniz seviniriz.

                                                                                  Facebook://Komşu İnsiyatifi

Komşu İnsiyatifi Sözcüsü

Sebahattin KILINÇ, Cenap GÜLHAN

Tel    :05324439016,   05333285775

Mail  : [email protected], [email protected]

 

Tarih  : 15.04.2012

Saat    : 11.00

Yer     :  Başakşehir Sular Vadisi VADİ (BURGER KİNG) Center önü

 YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT
MURAT - 10 yıl Önce

SAYIN VEKİLİMİZİN BİRİ PANKARTLARI YAYINLAYANLARA İKİ PANKARTTAN NE OLACAK NİYE ÇEKİP YAYINLIYORSUN DİYE FIRÇA ATMIŞ DEMEKKİ PANKARTLAR ETKİ EDİYOR SAYIN KOMŞULAR PANKART ASMAYA DEVAM EDİN TEPKİLERİNİZİ GÖSTERİN HALKA RAMEN RANTI ZOR OLDUĞUNU GÖRSÜNLER BİZ ONLARI HALKIN YEŞİL ALANINI TALAN ETMELERİ İÇİN SEÇMEDİK DURMAK YOK YOLA DEVAM

SIRADAKİ HABER

banner34