banner29

Kiler'den Rezidans açıklaması

Referans Bakırköy projesi için yapılan toplantıda Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, gazetecilerin güncel sorularını da cevapladı.

Kiler'den Rezidans açıklaması
  Ağabeyi Vahit Kiler'in "İstanbul Eyüp'teki Piyer Loti tepesinin isminin değiştirilmesi" teklifiyle ilgili yorum yapmayan Nahit Kiler, "Ama orada mezarlık düzenleme işine babamla birlikte başlamışlar. Diğer konuyu bilmiyorum." dedi.

İstanbul Başakşehir Sular Vadisi'ndeki arazide rezidans inşa edeceklerini doğrulayan Nahit Kiler, burada bazı çevre sakinlerinden gelen eleştirilere şu cevabı verdi: "Başakşehir Sular Vadisi'nde 16 katlı bir rezidans yapıyoruz. Orada maalesef bizi rahatsız ediyorlar. Sanki arsa imarsızmış da biz sonradan imara açmışız, plan tadilatı yapmışız, arsanın emsalini yükseltmişiz gibi. Hiç öyle bir şey yok. Arsayı biz 2003'te Kiptaş'tan almışız, Kiptaş'tan aldığımız zamanki imar durumu neyse şu andaki imar durumu da aynı. Biz o imar durumumuza göre biz orada proje yapmak istiyoruz. O da en doğal hakkımız. Oradaki vatandaş oradaki belediye veya herhangi bir kurum orada bizi engelleme gibi bir lüksü yok. Biz orada plan tadilatı yapsak, herhangi bir şey yapsak tamam haklılar. Ama öyle bir şey yok. İspat etsinler biz durduralım ama öyle bir şey de yok."

zaman

YORUM EKLE
YORUMLAR
başak şehirli
başak şehirli - 10 yıl Önce

kilerin yeri 2003 te kilere satılmış biz aldığımızda imar nasıl ise öyle inşaat yapıyoruz diyorlar belediyenin kayıtlarında esenler belediyesinin büyük şehir belediyesine teklifi ile ticari alan konut ve ticari alana çevirilmiş ve yyükselik sebest bırakılmış ya belediye kayıtları yanlış yada yanlış bilgi veriliiyor . siz araştırın

SIRADAKİ HABER

banner34

banner35