banner25

Kaza sahnesi gerçek oldu

Oyuncu Keremay'ın 'Bir Varmış Bir Yokmuş' adlı klibinin çekimleri esnasında kaza sahnesi gerçek oldu.

Kaza sahnesi gerçek oldu
 Bursa'da 23 yıldır sanatsal çalışmalar yapan Keremay 'Bir Varmış Bir Yokmuş' isimli ilk albümünü çıkardı. Televizyon dizilerinde ve filmlerde rol alan Ayata, klibini Bursa'nın çeşitli yerlerinde çekmeye başladı. Klipte, uzun zamandır görüşmediği çocukluk aşkıyla yıllar sonra bir kaza esnasında tanışan Keremay, rol arkadaşına otomobille yanlışlıkla çarptı. Bir anda kendini yerde bulan Dilek Keçeciintepe, acılar içinde yere yığıldı. Çekimleri yarıda bırakan ekip, hemen yaralı oyuncuyu hastaneye kaldırdı.

Üzücü bir kaza yaşadıklarını belirten Keremay, 1 aylık çalışmanın ardından çekimleri tamamladıklarını söyledi. Keremay, klipteki kaza sahnesinin gerçeğe benzemesi için yakın mesafede otomobil frenine bastığını dile getirdi. Rol arkadaşının sol bacağından yaralandığını ifade eden Keremay, hemen araçla hastaneye gittiklerini söyledi. Keremay, "Böyle bir kazayı beklemiyorduk. Her şey bir anda oldu. Oyuncu arkadaşımızın durumu gayet iyi. Arkadaşımız iyileştikten sonra çekimlerimize devam ettik" dedi.

Klibin senaristi Yusuf Emre Kürkçü ise, rol gereği yapılan kaza sahnesinin gerçeğe dönüşmesinin kendilerini şaşırttığını belirterek, "Oyuncu arkadaşımızın herhangi bir sağlık probleminin olmaması çok güzel" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35