banner29

Kars Derneklerinin Piknik Çıkartması !

Kars İli Merkez Hacı Veli Köyü Yardımlaşma Derneği ve Kars Ardahan Iğdır Kültür Derneği 'nin pazar günkü pikniklerine dostluk hakim oldu .

Kars Derneklerinin Piknik Çıkartması !
Kars İli Merkez Hacı Veli Köyü Yardımlaşma Derneği'nin hazırladığı Organizasyon’a siyasi parti ilçe başkanlarının ilgisi büyüktü.

İstanbul Times Haber Merkezi  /Emine Arslan

Ak Parti Başakşehir ilçe başkanı Ayhan Özgürel,CHP,Başakşehir ilçe başkanı Özgür Karabat ve MHP.Başakşehir İlçe Başkanı Aytekin Horasan piknikte kısa bir selamlama konuşması yaptılar.

Dernek Başkanı Önder Aras’ta kendilerini yalnız bırakmayan siyasi parti ilçe başkanlarına teşekkür etti. Dernek başkanı Önder ARAS Aytekin Horsan’a desteklerinden dolayı plaket verdi

Kars’ın yöresel yiyeceği olan en güzel kete' yarışması yapıldı. Organizasyon çuval oyunları ,elleri bağlı elma yeme yarışmaları ve yöresel sanatçıların söylediği parçalarla çekilen halaylar birlikteliğinde sürdü .

Kars Ardahan Iğdır Kültür Derneği 'in güzel organizasyonu ise kaynaşmanın yanında siyasetende bir demokrasi şölenine dönüştü.

Kayabaşı Şamlar Mesire yerinde yapılan her iki dermeğin de pikniğine katılan siyasi parti temsilcileri

Sanatçıların birlikte hayal çekelim taleplerini kabul ederek Kars türküleri eşliğinde halay çeken AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanlarının bu davranışları katılımcıları memnun etti.


İstanbul Times Haber Ajanssı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET YILMAZ
AHMET YILMAZ - 9 yıl Önce

ÖZELLİKLE BİRLİK VE BERABERLİĞİN ALTINI ÇİZEN BU GÖRÜNTÜDEN DOLAYI BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜREDİYORUM ...

SIRADAKİ HABER

banner34