banner32

İYGAD’dan Başakşehir Belediyesine Siyah Çelenk!

İstanbul Times Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Çetiner'e, Başakşehir Belediye Meclisi'nde haber izlerken yapılan çirkin saldırıyı protesto etmek için İYGAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tarakçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri siyah çelenk bırakarak protesto etti.

İYGAD’dan Başakşehir Belediyesine Siyah Çelenk!
 Tarakçı;saldırgan hakkında gerekli işlemin yapılmasını talep etti.

06 Mart 2015 tarihinde Başakşehir Meclisi'nin Mart ayı olağan toplantısının 2. oturumunu izlemek için orada bulunan meslektaşımız Hüseyin Çetiner'e; meclis gündeminde bulunan Bahçeşehir Gölet Mevkii'nin hasılat paylaşımına göre satılması ile ilgili oylama sırasında çıkan olaylarda, AK Parti Başakşehir İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Öztürk saldırmıştır.

İstanbul Times Haber Merkezi

Yapılan saldırı sonucunda meslektaşımız Hüseyin Çetiner, başına ve sağ eline darbeler almış, ve Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 7 günlük iş göremez raporu almıştır.

Yasal Girişimler Bir An Önce Başlatılmalı

Meslektaşımız Hüseyin Çetiner'in amacı meclis toplantısını izlemek ve çıkan arbedeyi görüntülemek iken, kendisine yönelik yapılan saldırıyı kınıyor ve saldırganlar hakkında gereken yasal girişimlerin başlatılmasını talep ediyoruz.

Bir gazeteciye saldıran ve görevini engelleyen, iş göremez hale getiren AK Parti Başakşehir İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Öztürk ile ilgili, AK Parti İl ve İlçe yetkililerinin gereğini yapmasını talep ediyoruz.

İYGAD;Bu İşin Peşini Bırakmayacağız!

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Şahin’in davranışları İYGAD Başkanı Ali Tarakçı olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerini de şaşkına çevirdi.

İygad bu çirkin saldırıyı kınayarak gerekli işlemlerin bir an önce yapılmasını ve aksi takdirde işin peşini bırakmayacaklarını belirtti.

İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)
YORUM EKLE
YORUMLAR
la hüseyin
la hüseyin - 7 yıl Önce

Yorum yazarım işine gelmez paylaşmazsın ne naparsın ula hüseyin 6 tane adamla geldin eyleme :)yani bu ne demek millet zerre inanmıyor sana sem video öncesi sövüyordun ya paylaştığın video da neyse allah akıl fklir versin ula sana

Site ADMİN :

öNCE EDEPLİ Y ORUM YAZIN LÜTFEN.LA Hüseyin ne demek ? Üyesi olduğumuz derneğin zaten yönetimi 22 kişi biz halkı ,okurlarımızı davet etmedik ki... sadece dernek üyesi gazete sahipleri ve vakti müsait olan gazeteciler katılabilir dedik. Orada 3 kişi değil 30 kişi vardı..

Bakınız size 10 tane isim yazayım: 1-Ali Tarakçı (Gazete İstanbul'un sahibi Dernek başkanı) 2-Celal Karaali ( Kent Yaşam Gazetesi sahibi) 3-Zafer Yiiter (Haberde son nokta) 4-Show TV muhabiri Ferhat Canbey,5-Tayfun Ercan,6-Hasan Hınslı 7-Yakup Tezcan,8-Umut Veli Develi 9-10--S Sebahattin Acar, (Marnmaranın sesi Gazetesi)11-Bayram Kırtaş, 12-Melek Bayhan (Gazete 365) 13-İstanbul Times Hüseyin Çetiner ,14-Çağla Pekgüleç (Başaşkeşhir Times) 15-Erhan Şahin ( İstanbulTime Tv) 16-Maksut Konyar, daha yazayım mı La OKUR ... adam ol senin yorumlarını yayınlayayım...kendin ol başkanının kiralık yoırtumcusu olma... Sana 16 isim saydım şiştin mi evladım...Adam ol canımı ye ... başkasına köle olma yeğenim... adını telefonu yaz savundukları nı sana anlatayım ikna olmazasan yüzüme tükür.

SIRADAKİ HABER

banner34