banner32

İstanbul Times Yayın Grubu okur ve izleyici temsilcisi arıyor

İstanbul Times yayın grubu daha çok kişiye ulaşmak üzere “Okur ve izleyici” temsilcisi arıyor.

İstanbul Times Yayın Grubu okur ve izleyici temsilcisi arıyor
Okur ve izleyici temsilcilerinin görevi  ne olacak ?

Okur temsilcileri bulundukları yerde yaptığımız paylaşımların daha çok kişiye ulaşması adına kendi hesaplarından paylaşacak,haberlerimizi ve diğer çalışmalarımızı beğenerek katkı sunacaklardır. Ayrıca kendi bölgelerinden istemeleri halinde yaşanan olumlu veya olumsuz gelişmeleri özet bilgi ve bir foto ile bize ileterek bu konuda haber yamamıza katkıda da sunabilirler.

Başakşehir Times Haber Merkezi /Özel Haber 

Bu durumunun  okur ve izleyici  temsilcilerine faydası ne olacak ?

Yaşadıkları bölgede olan olumlu ve olumsuz gelişmelerin daha çok kişiye duyurulmasını sağlayarak çevrelerine karşı görevlerini yapmış olacaklar. Tanınan ve bilinen bir kurum olan İstanbul Times ailesinin gücünü yanlarına almış olacaklar. Özel günlerde yapılacak ilan ve duyurularda isimleri haber portalımızda,gazetelerimizde ve diğer mecralarımızda yayınlanarak isimlerini daha çok kişiye duyurmaları sağlanacaktır. Okur temsilcileri içinde gelecek vaad edenler ve işini sevenler ilerleyen zamanlarda ilçe temsilcisi,muhabir,yazar,veya program yapımcısı olarak aramızda yer alabilme imkanı da bulacaklardır.

Nasıl okur ve izleyici temsilcisi olunabilir ?

Okur ve izleyici temsilcisi olabilmek çok basit aşağıda verilen iletişim bilgilerimizden birisi ile temasa geçmeniz halinde kaydınızı yapmanız mümkün olacaktır.

İstanbul Times Yayın Grubu

İletişim bilgilerimiz

E-Mail        : İ[email protected]

Telefon      :  0212- 415 82 05

Gsm.           : 0532-344 05 12

Face Book  : istanbultimes

Twitter       : isttimes

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTH

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34