banner25

Halkla ilişkilerinde sorun olan belediye başkanları kim ?

Ak Parti İstanbul İl başkanı Aziz Babuşçu kongre sonras Akşam'a verdiği mülakatta ilginç konulara temas etti.En önemli konu ise Halkla ilişkilerinde sorun olan belediye başkanlarımız var sözü oldu. Yaptığımız araştırma da 26 belediyesi olan Ak Parti'de halka ilişkiler de sıkıntısı olan başkanların başında Mevlüt Uysal'ın geldiğini tespit ettik....

Halkla ilişkilerinde sorun olan belediye başkanları kim ?
Babuşçu hangi belediye başkanlarını kast etti ?


Ak Parti İstanbul il başkanı Aziz Babuşçu görev dağılımı yapar yapmaz gelecek yerel yönetim seçimleri için çalışmaya başlayacakları sinyalini verdi.

Başakşehir Times Haber Merkezi 


TT.Arenadaki kalabalığı görünce ağladım

Yeniden il başkanlığına seçilen Aziz Babuşçu Akşam Gazetesine verdiği mülakatta birbirinden ilginç konulara temas etti. 

Kongernin yapılacağı pazar günü saat 12 ye kadar çok gergin ve endişeli olduğunu ifade eden Ak
 Parti İstanbul il başkanı mali Müşavir Aziz Babuşçu kongreye katılanların tümünün sigortalı olduğunu ifade etmek dahil bazı ilçe belediye başkanlarının halkla ilişkiler konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade tti.

Gelecek yerel yönetim seçimlerinde belediye başkanlarının performansını halka soracaklarını ifade eden Babuşçu CHP.nin elinde olan Ataşehir,Büyükçekmece ve Avcılar gibi ilçelerde belediye başkanlığını almak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

İstanbul olarak yerel yönetimlerde yüzde 49 olan oy oranlarını % 55'e çıkarmak istediklerini ifade eden Babuşçu 'nun halkla ilişiklerinde sorun olan başkanlarımız var ile kimi kast ettiği merak konusu oldu. Ancak medyaya yansıyan bilgiler doğrultusunda Başakşehir Belediye başkanı Mevlüt Uysal'ın  halkla ilişkilerinde sorun olduğu ifade ediliyor.

İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35