banner25

Güvercintepe sahipsiz Vatandaş muhatap bulamıyor

Başakşehir ile alakalı Haber portalımıza her gün sayısız şikayet ve ihbar geliyor...En çok şikayet ve ihbarın geldiği yerlerin başında alt yapı sorunlarının çözülmediği mahallelerin olması dikkat çekici.. Metin Uykun adındaki okurumuzun mailini aynen yayınlıyoruz...

Güvercintepe sahipsiz Vatandaş muhatap bulamıyor
Adı Soyadı: metin uykun
E-Posta : [email protected]
Telefon  : 0538 875 65 75

Mesajı   : Ben Başakşehir Güvercinte Mah 36 Sok No. 69 da oturan vatandaşım. 36 Sokakta alt yapı calışması başladı.

Yaklaşık 2 ay önce 1 hafta kadar calışma yapıldı ve yarım bırakıldı sebibi bilinmiyorum.Ancak bu calışma esnasında daha önce yaptırdığımız eski kanalizyonu patlatarrak o şekil bırakıp gittiler.

İSKİ kanalizyon işleriyle görüştük cözüm bulamadık.Anlayacağınız aramadığımız yer kalmadı malesef hiç bir yetkili veya calışan kanalizyonu kapatmaya gelmedi.

Benim ikitane engellim ve bir bebeğim var couklarımı kapının önüne cıkaramıyorum koku ve mikrop yüzünden eve haps olmuş durumdalar. Halende atık su acıkta yaklaşık 500 Mt dışarı akıyor.

Evimin hemen yanında akan kanalizasyon suyu bir çok hastalığa davetiye çıkarıyor.Bu konuda bizlere yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Sesimizi yetkililere duyurarak yardım ederseniz memnun olurum. Sizler bizim son umudumussunuz. Yapabileceğim hiç bir şey kalmadı maalesef...

Metin Uykun 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34