banner25

Enez Gençlik Kampı’nda kayıtlar başladı

Başakşehir Belediyesi’nden ilçe gençlerine dev bir hizmet daha

Enez Gençlik Kampı’nda kayıtlar başladı
 Başakşehir Belediyesi, ilçe gençleri için Edirne’nin Enez ilçesinde denize sıfır konumda bir kamp merkezi kuruyor. Yapım ve tadilat işlemlerinde sona gelinen Enez Gençlik Kampı’nda gençler tertemiz sularda yüzme imkanı bulurken spor ve kültürel etkinliklere katılabilecek.


Başakşehir Belediyesi sporu yediden yetmişe sevdirebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İzcilik kampları ile binlerce çocuğu doğanın kucağında sporla buluşturan Başakşehir Belediyesi ilçe gençleri için de ücretsiz kamp imkanı sunuyor.


Tüm hizmetler ücretsiz


Edirne’nin Enez ilçesinde denize sıfır konumda bulunan kamp merkezi için kayıt alınmaya başlandı. Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan kampta gençler tertemiz sularda yüzme imkanı bulurken spor ve kültürel etkinliklere katılabilecek. Katılımın ücretsiz olduğu Enez Gençlik Kampı’nda katılımcıların yeme içme ve ulaşım hizmetleri de Başakşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.

 

Deniz, spor, etkinlikler


Kamp alanında yer alan tesiste havuz, toplantı salonu, mescid, yemekhane ve dinlenme alanları yer alıyor. Kampa katılan öğrenciler profesyonel eğitmenlerin eşliğinde yüzme, futbol, plaj futbolu, plaj voleybolu, masa tenisi, dart, satranç, mangala, su topu vb. etkinliklere katılırken kitap okuma, konferanslar, değerler eğitimi, söyleşiler ile de kültürel anlamda desteklenecek.


2001 – 1998 yaş aralığında Başakşehir ’de ikamet edenlerin yararlanabileceği gençlik kampına ilk aşamada erkek öğrenciler kayıt yaptırabilecek.  Kayıtlar Nasıl Yapılacak?

  • www.sporparklari.com ve www.basaksehir.bel.tr adreslerinden on line sistemden ön kayıt yapılabilir.
  • Kayıt sırasına göre ve kontenjan durumuna göre asıl kayıtlar Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğünce yapılacak.
  • Kontenjan ve başvuru sırasına göre asıl kayıt için bilgilendirme yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35