banner32

Emniyet Müdürü Güneysi'den veda mesajı

Saygıdeğer Başakşehirliler, Değerli Meslektaşlarım 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek iki yıldan bu yana yürüttüğüm Başakşehir Emniyet Müdürlüğü görevimden Avcılar-Büyükçekmece-Beylikdüzü ilçelerinden sorumlu bölge müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Büyük bir onur ve şerefle taşıdığım hizmet bayrağını çok değerli bir arkadaşıma teslim etmenin gurur ve heyecanını taşıyorum.

Emniyet Müdürü Güneysi'den veda mesajı

Başakşehir halkı ve basın mensuplarının sevdiği Güneysi gidiyor 

Görev yaptığım süre içinde halkımızın asayişini, huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden canla başla çalıştık. Bu çalışmalar sırasında demokrasiye ve hukukun üstünlüğüne yürekten inandık, insan haklarına saygılı, adil ve tarafsız davrandık.

Emniyet hizmetlerinin başarısının ancak iyi eğitilmiş, kendisiyle barışık, takım ruhuyla hareket eden, moral motivasyonu yüksek polislerle mümkün olabileceğine inandığımız için Başakşehir Emniyet Müdürlüğü olarak çalışanlarımıza büyük önem verdik. Kurum içinde oluşturduğumuz sinerjiyi, halkımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesine yansıttık.

“Halkıyla bütünleşemeyen hiçbir kurum, halka dayanmayan hiçbir hizmet başarılı olamaz” düşüncesinden hareketle, Başakşehir Emniyet Müdürlüğü olarak halkla ilişkilere büyük önem verdik.

Çağdaş yönetim anlayışıyla ve insan odaklı hizmet prensibiyle çalışarak halkımızı sevgiyle kucakladık, her zaman onların yanında olduk, yardımlarına koştuk. Güçlü ve otoriter bir polislik anlayışıyla halkımıza güven verirken suçluların korkulu rüyası haline geldik. Kararlılıkla yürüttüğümüz suçla mücadele sonucu Başakşehiri İstanbul’un en güvenli ilçeleri arasında görmenin mutluluğunu yaşadık.


Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda bizlere yön veren, bizzat kendisinin öncülüğünü yaptığı asayiş ve güvenlik projeleriyle ufkumuzu açan Sayın İl Emniyet Müdürümüz Hüseyin ÇAPKIN'a en derin hürmet ve saygılarımı sunarım. Görev sürem boyunca gerek bana gerekse kurumuma desteklerini esirgemeyen başta Sayın Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve Bölge Milletvekillerimiz olmak üzere kamu kurumlarımızın müdürleri ve yetkililerine teşekkürü borç bilirim.

Halkımızla bütünleşerek elde ettiğimiz başarılı çalışmalarda büyük emeği geçen, yılmadan usanmadan gece gündüz demeden hep birlikte koşturduğumuz takım arkadaşlarımı gönülden kutluyor, her zaman yanımızda olan ve çalışmalarımıza büyük destek veren tüm Başakşehir Halkına ve dostlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Saygıdeğer Başakşehirliler, Değerli Meslektaşlarım

Tüm bu çalışmalarımız süresince bizim de hatalarımız ve eksiklerimiz olmuştur. Halkımızdan ve mesai arkadaşlarımdan bilmeyerek kalbini kırdığım kimse varsa özür diliyor haklarını helal etmelerini istirham ediyorum.

Sağlık ve mutluluk dileklerimle...

Basın'a teşekkür yok 

Başakşehir'de görev yaptığı süre boyunca basının desteğini yanında gören İlçe Emniyet müdürü Ekrem Güneysi'nin veda mesajında basın'a teşekkür etmesi basın mensuplarını azda olsa üzdü.

Başakşehir Times Ailesi olarak ilçemizde başarılı bir görev yapan Ekrem Güneysi'ye yeni görevinde başarılar dileriz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35