banner25

Duran Karaman hakka yürüdü

Uzun Süre Zeytinburnu Belediye başkanı Murar Aydın 'ın özel kalem müdürlüğünü yaptıktan sonra 29 Mart 2009 seçimlerinden sonra Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal' ın Özel kalem müdürü olan Duran Karaman geçirdiği kalp krizi sonucu ebediye göçtü.

Duran Karaman hakka yürüdü
Allah rahmeti ile muamele eylesin inşallah 

Zeytinburnu Belediyesinde uzun süre özel kalem müdürü olarak görev yapan Duran Karaman geçirdiği kalp krizi sonucu ebediyete irtihal eyledi. Merhum Yarın (18.05.2015 Pazartesi) öğle namazına müteakip Başakşehir 4.Etap Tunahan Camisinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı ile ebedi istirahatine uğurlanacaktır. Başakşehir Belesiyesi internet sitesinde olayı şöyle duyurdu:

"Başakşehir Belediyesi eski dönem Özel Kalem Müdürü olan Duran Karaman geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz".

Mekanı Cennet olsun 

İstanbul Times Yayın Grubu imtiyaz sahibi Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner bir açıklama yaptı."Merhum Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkan yardımcısı olduğum dönem de Zeytinburnu Belediye başkanımız sayın Murat Aydın' ın özel kalem müdürlüğünü yapıyordu. Görevini ciddiyetle ve başarılı bir şekilde yapan bir özel kalem müdürü idi. Merhum'un ani ölümünden dolayı üzüldüğümü ifade eder,merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dilerim" dedi.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35