banner32

Dertli Muhtar

Yağan aşırı kar Güvercintepe mahalle muhtarı ve Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Çelik’i kavga noktasına getirdi

Dertli Muhtar
Yaptığı onca aramaya rağmen Belediyeden her defasında olumsuz cevap alan üstüne de hakarete uğrayan muhtarın da Güvercintepe’nin de çilesi bitmiyor.

İstanbul Times Haber Merkezi-Sibel Gülersöyler

Kar yağdıktan sonra 130 tane sokak ile ulaşım ağının koptuğunu ve 80 saate yakın belediye ile telefon irtibatı kurmaya çalıştığını anlatan Muhtar Dinç,diyaliz hastalarının dahi yolunu açacak bir girişimde bulunulmadığını ifade etti.

Başakşehir Belediyesi Fen işleri Müdürü Serkan Çelik’e ulaşıp sıkıntısını aktaran Dinç,beklemediği bir tepki ile karşılaştığını ve hakarete uğradığını iddia etti.

Başakşehir Belediyesi’nin tiyatro da başarılı olduğunu ama iş kara gelince hizmetlerin aksadığını anlatan muhtar Dinç,Belediye’nin halkın çığlıklarını duymadığını söyledi.

Güvercintepe’de İmar Açıldı mı?

Muhabirimizin Güvercintepe’de imar açıldı mı? sorusuna Belediyenin imar konusunda herhangi bir girişiminin olmadığını imarın anayasa mahkemesi kararıyla açıldığını ifade etti.

Muhtar Dinç, sözlerini Şu an için imarın açık olduğunu ve de seçim sonrası imarın kapanabileceği konusunda endişelerinin olduğunu aktararak bitirdi.

İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34