banner32

CHP.Mum ışığında toplantı yaptı

CHP.Başakşehir ilçe örgütü her on beş günde bir Cumartesi günleri saat 17.00'da yaptığı toplantılarının bu haftaki konusu İmar ve Kongre süreciydi....

CHP.Mum ışığında toplantı yaptı

İstanbul'da yaşananın genel elektrik kesintisi CHP.Başakşehir ilçe örgüt toplantısını engelleyemedi. Tümsan II.sanayi sitesinde ki parti binasında her 15 günde bir gündemli olarak yapılan örgüt toplantısında parti mensupları salona sığmadı.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber

CHP.Başakşehir ilçe başkanı Özgür Karabat örgüt toplantısının açılış  konuşmasında şunları söyledi "bugüne kadar bir çok kişi Başakşehir'in AKP.nin kalesi olduğunu düşünüyordu. Sizlerle birlikte ilçenin her tarafında yaptığımız çalışmalar ile bunun hiç de öyle olmadığını kanıtladık. Bir önceki belediye seçimini az bir oy farkı ile kaybetmemiz de buranın AKP.nin kalesi olmadığını gösterdi "dedi.

Daha sonra CHP Başakşehir ve İBB.Meclis üyesi Serdar Bayraktar gerek ilçe belediye meclisinde gerekse de İBB meclisinde yaptıkları çalışmaları ve açtıkları davaların süreci ile alakalı örgüt mensuplarına detaylı bir sunum yaptı.  

İlçe Belediye Meclis Üyesi sanayici İşadamı Kazım Özeren  ise yaptığı konuşma da ilçede yapılan İmar yolsuzlukları hakkında detaylı bir sunum yaparak örgüt mensuplarına yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Özeren Lonca,Mall Of istanbul,Ağaoğlu gibi bir çok proje de kayırmalar ve usülsüzlükler olduğunu vurgulayarak AKP.iktidarı tüm İstanbul'u parsellemiş durumda ve her şeye rant gözü ile balıyorlar diyerek hem İBB.de hem de ilçe belediye meclislerinde bir çok kararın AKP.lilerin çoğunluk oyları ile geçtiğini vurgularken anlatmaya kalması halinde bunlara zaman yetmeyeceğini ifade etti.

Daha sonra dilek ve temeniler kısmında ise Nihat Emeksiz başta olmak üzere bir çok parti mensubu söz alarak fikirlerini diğer partililerle paylaştılar.

Toplantı ilçe başkanı Özgür Karabat'ın kapanış konuşması ile son buldu.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2012, 23:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35