banner32

CHP il başkanı Salıcı Başakşehir'de iftara katıldı

Başakşehir Adıyamanlılar Derneğinin iftarına katılan CHP.İstanbul İl başkanı Oğuz Kaan Salıcı Başakşehir Adıyamanlılar derneğinin üyelerinden kendilerine destek vermelerini istedi... Adıyamanlılar hemşehrilerini bağrına bastı...

CHP il başkanı Salıcı Başakşehir'de iftara katıldı
Başkan Ahmet Melik ve yönetiminden muhteşem iftar

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği, üyelerine,STK.temsilcilerine ve kanaat önderlerine verdiği iftar muhteşemdi. 

Başakşehir Times Haber Merkezi

Dernek başkanı eğitimci Ahmet Melik yaptığı selamlama konuşmasında henüz bir yıllık dernek olmalarına rağmen Başakşehir'de Adıyamanlıların birlik beraberlik ve kaynaşmaları konusunda güzel işler yaptıklarını ifade etti.

CHP.Başakşehir ilçe başkanı Özgür Karabat il dışında olduğu için iftara katılamadı. Vekili ilçe sekreteri mali Müşavir Hayrettin Özbakır'da kendilerini samimi ve içten bir şekilde karşılayan Adıyamanlılara ilçe başkanı Özgür Karabat ve kendi adıma teşekkür ediyorum dedi.

Adıyamanlı iş adamları ve STK.temsilcileri de iftarlarına icabet eden hemşehrileri CHP.İstanbul il başkanı Oğuz Kaan Salıcı'ya teşekkür eden konuşmalar yaptı.

Oğzu Kaan Salıcı Birlik ve beraberlikten bashetti

Salıcı yaptığı konuşmada şunları söyledi" Bugün bir çok yerde iftar programlarına davetliydim. Lise son sınıfa kadar okuduğum ve doğup büyüdüğüm Adıyamanlı hemşehrilerimle birlikte iftar yapmayı çok arzu ediyordum.

Çok şükür bugün o da oldu.Bu mübarek günde siyaset yapmayacam ama yine de Başakşehir'de belediye seçimlerini alabilmemiz için hemşehrilerimden destek istiyorum dedi.

Salıcı konuşmasını şu şekilde tamamladı " Sizlerin içinde de çok başarılı iş adamlarının olduğunu biliyorum. Adıyamanlılar hayatın her alanında başarılı işlere imza atmışlardır. Biz de iktidara namzet CHP.nin il başkanı olarak İstanbul anakentte seçimleri alarak genel başkanımıza Adıyamanlıların başarısını  göstermek istiyoruz dedi.

İl başkanı Salıcı Güvercintepe'de birçok konuda ticaret yapan Yaşar Irmak ile yaptığı konuşma da mahallenn sorunları hakkında bilgi aldı.

Salıcı Daha sonra Sular vadisine geçerek partisi gençlik kollarının yeni eğitim sistemi ile alakalı halkı bilgilendirmek için açtıkları imza kampanyasına katıldı.

Sempatik ve içten tavırları ile halkın beğenisini kazanan Salıcı partili gençlere de ilginç tüyolar verdi. Başkan sular vadisinde imza kampanaysı başlatan CHP.li gençlere farz edin ke ben AKP.nin sadık bir seçmeniyim beni böyle düşünerek neden yeni eğitim sistemine karşı olduğunuzu bana anlatın diyerek gençleri alanda bizzat kendisi eğitti.

Salıcı Gazetemizin manşeti olan "İman yarabiden İmar Yarabiye" manşetini çok anlamlı ve doğru olduğunu ifade ederek bu gazete ile birlikte bir resim çekmenizi istiyorum diyerek talepte bulunması bizi mutlu etti.

Not: HABERE AİT FOTO GALERİ www.istanbultimes.com.tr haber portamızda
        yayınlanan "CHP il başkanı Salıcı Başakşehir'de iftara katıldı"  
        haberininin en altında foto galeride yayında..


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

   


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34