banner25

Cem Yılmaz'dan 200 çiçek!

İşadamı Mete Büyüksaraç’ın kızı Maral Büyüksaraç, 18 yaşına girerken komedyen Cem Yılmaz’dan üzerinde "Daima gülümse" notu iliştirilen 200 çiçek gönderdi.

Cem Yılmaz'dan 200 çiçek!
 Son dönemde uyuşturucu haberleriyle ön plana çıkan, son olarak kullanmak amacıyla uyuşturucu satın almak suçundan hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istendiği davaya bu suçlamayı reddeden Maral Büyüksaraç, dün 18 yaşına girdi.

Babasının destek verdiği Maral Büyüksaraç, Cihangir’de bir arkadaşının evinde doğum günü kutlaması yaptı. Ablası Bergüzar Büyüksaraç’la çektirdiği fotoğrafları paylaşan Maral Büyüksaraç’ı eski sevgilisi CemBoyner’in kızı Ayşe Boyner de yalnız bırakmadı.

"DAİMA GÜLÜMSE"

Maral Büyüksaraç eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın kendisine sürpriz yaptı. Daha önce kendisi ile yapılan röportajda "Cem’den ayrıldığımız dönem benim golden köpeğim ölmüştü. Gecelerce uyamıyordum, gece bana gelip ilgilenirdi, salonda koltukta uyurdu. Sabah ise hiç birşey olmamış gibi giderdi" diyen Maral Büyüksaraç’a doğum gününde 200 gül yollayan Cem Yılmaz’ın üstüne "Daima gülümse" yazılı not iliştirdiği belirtildi.

Twitter’deki hesabında "Yeni yaşımın kutlayan herkese çok teşekkür ederim. Ailem başta olmak üzere tüm arkadaşlarm tanıdıklarım tanımadıklarım hepinizi çok seviyorum" diye yazan Maral Büyüksaraç’ın doğum günü kutlamasına Ayşe Boyner, Esme Madra, Barış Kılıç, Rıza Kocaoğlu da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34