banner29

BKSM.de kahkahalar dinmek bilmiyor

Bahçeçehir Kültür Sanat Merkezi’nde Kahkahalar Dinmek Bilmedi

BKSM.de kahkahalar  dinmek bilmiyor

 

Donkişot Tiyatro’nun eğlenceli vodvili “MÜNASEBETSİZ” 17 Ocak Salı akşamı Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde sergilendi. Eleştirmenlerin, sezonun en “ hareketli ve eğlenceli” oyunlarından biri olarak değerlendirdiği oyun, Bahçeşehirliler tarafından da beğeniyle karşılandı.

Kadrosunda; Ödüllü oyuncu Zafer Algöz, Beyazperdeden tiyatroya adım atan Seda Akman, Sinema ve Tiyatro izleyicilerinin yakından tanıdığı Melih Ekener, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı “Şevko” karakteriyle bilinen Hidayet Erdinç ve rol arkadaşı Kerem Fırtına gibi pek çok ünlü ismin yanı sıra genç yetenek Erkan Pekbay’ın da yer aldığı oyunun, yönetmen koltuğundaysa Çetin Akcan yer almakta.

BAHÇEŞEHİR KÜLTÜR SANAT MERKEZİ’NDE BİR İLK

Başakşehir Belediye’si tarafından hizmete açılan ve ses getirecek pek çok programa ev sahipliği yapmaya hazır olan Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, Royal Filarmoni Orkestrası ve Candan Erçetin konserlerinin ardından ilk defa bir tiyatro oyununa ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşadı.

2 perdelik güldürüde,  tempo hiç düşmezken, seyircilerin kahkahaları adeta oyun boyunca dinmedi. Usta isimlerin güçlü yorumlarıysa, finalde seyircilerin uzun alkışlarıyla

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2012, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34