banner32

Bilgievlerinde karne heyecanı

Okulların tatil olmasıyla birlikte karnelerini alan öğrenciler 2014-2015 eğitim öğretim döneminin bitmesini Başakşehir Belediyesi Bilgievlerinde yapılan karne şenlikleri ile kutladı

Bilgievlerinde karne heyecanı
Başakşehir Belediyesine bağlı 7 bilgievinde düzenlenen karne şenliklerinin bir adresi deCevdet Kılıçlar Bilgievi oldu. Bilgievi öğrencileri eğitim kurumunun parkında düzenlenen şenlikte doyasıya eğlendi.  Bilgievi Parkında gerçekleşen karne şenliğinde öğrenciler aileleri ile birlikte yarışmalara katıldı. Sandalye kapma, evet-hayır, atasözü tahmin etme yarışmalarıyla başlayan program kız ve erkek kategorilerinde düzenlenen en hızlı karpuz yeme yarışması ile devam etti. Başakşehir İzcilik Kulübü’nün gözleri kapalı olarak gerçekleştirdikleri koşu yarışması ise heyecan ile izlendi. Farklı kategorilerde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

 

7 Bilgievi'nde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen karne şenlikleri eğlenceli görüntülere sahne oldu. Öğrenciler karne heyecanı bilgievi arkadaşları ile paylaşma imkânı buldu. Bilgievlerinde ayrıca mezun olarak liseye geçen öğrenciler için de ayrı programlar düzenlendi, mezuniyetleri kutlandı. Programların sonunda öğrencilere kulüplerde göstermiş oldukları başarılarından ve gayretlerinden dolayı sertifikaları verildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34