banner25

Bilgievleri ‘İzci Düşünce Günü’nü Kutladı

Her yıl dünya genelinde 22 Şubat da kutlanan “İzci Düşünce Günü” İstanbul’daki izci kulüplerinin bir araya gelmesiyle kutlandı.

Bilgievleri ‘İzci Düşünce Günü’nü Kutladı
Fatih-Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen “İzci Yararlıdır Haftası ve Dünya Düşünce Günü” programına İstanbul’da faaliyet gösteren 10 İzci Kulübü katıldı. Uluslararası dostluk kurmak, birbirini düşünmek, şükretmek ve teşekkür etmek amacıyla izcilik hareketi içerisinde kutlanan özel güne Başakşehir Belediyesi Bilgievi izcileri de katıldı.

Başakşehir Times Haber MerkeziCevdet Kılıçlar, Cemil Meriç ve Şahintepe Bilgievi izcilerinde 47 izci ve liderlerinin katıldığı
faaliyette, öğrenciler performansıyla beğeni topladı. Başakşehir Bilgievleri’nin de bir çok ödül aldığı programda günün anlam ve önemini anlatan ödüller sahiplerini buldu.

Bilgievi izcileri performanslarıyla beğeni topladı

Birçok yarışmanın yapıldığı programda, Şahintepe Bilgievi izcilik kulübü öğrencisi Zeynep Gök “Sakarya” adlı şiirle, şiir dalında ödüle layık görüldü. Başakşehir Bilgievi izcilerinden oluşan koro beğeni ile dinlendi ve ödüle layık görüldü. 

İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35