banner29

Belediye’den çocuklara özel Ramazan etkinlikleri

Başakşehir Belediyesi Ramazan’ın manevi atmosferini ve coşkusunu yediden yetmişe ilçe sakinlerine yaşatıyor. Başakşehirli çocuklar kendileri için özel hazırlanan alanlarda Ramazan’ın neşesini doyasıya yaşıyor.

Belediye’den çocuklara özel Ramazan etkinlikleri
 Başakşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayına özel olarak kurulan Sular Vadisi ve Bahçeşehir etkinlik alanları iftardan sonra ilçe sakinleri tarafından ziyaret ediliyor. Başakşehir Ramazan etkinlik alanları, bereketi ve sevinciyle yetişkinler kadar çocuklarında yoğun ilgi görüyor. Sular Vadisi’nde ilçe çocukları için özel hazırlanan alanlarda çocuklar, Ramazan’ın coşkusuna ortak oluyor. Geniş bir alana kurulan şişme oyun parkurlarında çocuklar doyasıya eğlenirken, maskotlar ziyaretçilere hoşça vakit geçirtiyor. Alanda kurulan stantta her gece ilçe çocukları yüzlerini boyatabiliyor, ücretsiz dağıtılan balonlardan alabiliyorlar.
 
‘Çok eğleniyoruz’

İftardan hemen sonra başlayan çocuk etkinliklerine katılan çocuklar ve velileri düşüncelerini şu şekilde dile getirdi;
 
Yusuf Mültifit: “Gaziosmanpaşa’da oturuyorum. Başakşehir’e akrabalarımızın yanına geldik. Çocuk etkinliklerine katılmak için Sular Vadisi’ne geldik. Çok güzel bir etkinlik.”
 
Buğra Metehan Topal: “Çocuk etkinliklerine katılıyorum her gece. Çocuk etkinliklerinden kay kaylı olanını çok seviyorum. Çok eğlenceli etkinlikler.”
 
Elif Sağır (Veli) : “Çocuğumu çocuk etkinliklerine getiriyorum. Bu etkinlikleri çok beğeniyorum ve faydalı buluyorum. Sular Vadisi’nde hem yetişkinler hem de çocuklar için her şey düşünülmüş. Çok güzel, memnunuz.”
 
Murat Topçu (Veli): “Başakşehir’de ki etkinliklerine çocuğumu getiriyorum. Çok eğleniyor. Bizlerde ailecek Sular Vadisi’nde iftar yapmaya geliyoruz.”
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34