banner32

Başkan Uysal’dan STK’lara teşekkür

Başakşehir Sivil Toplum Kuruluşları’nın bu sene dördüncüsünü düzenlediği Sular Vadisi Kültür Etkinlikleri Kapanışı Aygüller Restoran'da verilen kahvaltıyla yapıldı.

Başkan Uysal’dan STK’lara teşekkür
Sular Vadisinde 2-10 Haziran tarihleri arasında yapılan Kültür Etkinliklerini değerlendirmek, bir sonraki sene yapılacak programları planlamak ve programlara desteklerini veren kuruluşlara teşekkür etmek için düzenlenen kahvaltıya; Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, Başakşehir Sivil Toplum Platformu Başkanı  Ali Yeniyurt ve Başakşehir Sivil Toplum Kuruluşları yöneticileri katıldı.

Başakşehir Times Haber Merkezi

Kapanış Programında bir konuşma yapan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal” Bu sene dördüncüsü düzenlenen programlar bir geleneğe dönüştü ve önümüzdeki yıllarda da benzer güzel etkinliklerle buluşacağımız inancındayım. İlçemiz İstanbul’un yeni vitrini olduğu için, herkesin gözü bizim üzerimizde. 

Biz tüm kuruluşlarımızla uyum içinde olmalıyız. Başakşehir’i bir yere taşıyacaksak hep birlikte omuz omuza çalışmalıyız. Başakşehir’deki Sivil Toplum Kuruluşlarımız  farklı renklerde olsalar da problemleri çözme konusunda ortaya koydukları uyumla aynı duyguyu, aynı ideali paylaştıkları için ben hepsine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Sular Vadisi Kültür Etkinlikleri Kapanış Programı, dokuz gün boyunca etkinliklere destek veren Sivil Toplum Kuruluşları yöneticilerine plaket verilmesinin ardından son buldu.İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 9 yıl Önce

Plaket alan fotolara baktım.Balkan kendisini eleştiren basın mensuplarını hem kahvaltıya davet etmemiş hem de plaket vermemiş.Daha yeni kurulan bir sitenin muhabiri orada hem gazetesi olan hem de haber portalkarı yıllardır ciddi haber yapan İstanbul Times ve Başakeşhir Times yok.Bu arada Hüseyin Çetiner'i de eleştireyim sayın Çetiner Uysal sizi de mi dize getirdi...Çanakkale haberi ve bu haberi yayınlamanızdan şüphelendim.Başkan ile alakalı eleştirel haber artık olmayacak mı acaba ? gözüm üzerinizde ...

SIRADAKİ HABER

banner34