banner32

Başkan Uysal, okul müdürleriyle bir araya geldi

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başak ve Başakşehir Mahallesi’ndeki okul müdürleri ile buluştu.

Başkan Uysal, okul müdürleriyle bir araya geldi
Başak ve Başakşehir Mahallelerindeki okul müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantı Ahmet Kabaklı İlkokulu’nda yapıldı. Programa; Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz ve Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir katıldı.

‘Her zaman sizlerin yanındayız’

Toplantıda konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, bir ilçenin en büyük zenginliğinin binalar, tesisler olmadığını, asıl önemli olanın insan kaynağı olduğunu vurgularken “Eğitim, hem ülkemizin hem de ilçemizin gelişimi için oldukça önemli. Burada siz okul müdürlerimize de oldukça büyük bir görev düşüyor. Kültürlü, ahlaklı, milli değerlerinin farkında ve vatanına bağlı gençler yetiştirmek hepimizin önceliği. Belediye olarak bu konularda destek olabileceğimiz noktalarda her zaman sizlerin yanınızdayız” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz ise yaptığı selamlama konuşmasında, "Öncelikle, Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcımız Haluk Dikbaş ve tüm arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni neslin yetişmesi bizlerin sorumluluğundadır. Destekleri için Başakşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Özellikle ilçemizdeki ihtiyaç sahibi okullarda çok amaçlı kullanıma uygun salonlar belediyemizin desteğiyle inşa edildi. Her sıkıntımızda yanımızda olan bir belediyemiz var. Bizler de eğitimciler olarak çocuklarımızın daha güzel bir gelecek kazanmaları adına elimizden geleni yapıyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35