banner25

Başkan Kılıç, Başakşehir'de Canlı Yayında Kağıthane’yi Anlattı

Başakşehir'den Marmara bölgesine yayın yayın yapan 91.8 İstanbul' un Sesi Radyosunun bu haftaki canlı yayın konuğu Kağııthane belediye başkanı Fazlı Kılıç'tı ....

Başkan Kılıç, Başakşehir'de Canlı Yayında Kağıthane’yi Anlattı
Yerkürenin ekonomik kriz içinde bocaladığı bir zamanda, Dünyanın eızlı gelişen Ülkelerinden biri olan Türkiye, artık “Model Ülke” konumunda örnek teşkil ediyor. Yurdumuzda, kendini yenilemede zirve teşkil eden hemde İstanbul’un en hızlı dönüşen İlçelerinin başlarında gelen Kağıthane de, ata yadigarı tarihine sahip çıkarak, vatandaşlarımıza geçmişiyle barışık bir yaşam ortamı hazırlıyor.

Başakşehir Times Haber Merkezi


Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç, 28 Mart Çarşamba günü 91.8 İstanbul’un Sesi Radyosunun Canlı Yayın Konuğu olarak, “Başkanlarımız Konuşuyor” programında Kağıthane’yi anlattı. İlçede 500 000 kişilik mutlu bir aileyi oluşturduklarını söyleyen Fazlı Kılıç, birçok alanda yaptıkları çalışmalarla zamanı hizmete dönüştürdüklerini ifade etti.

“3 D” olarak nitelendirilen Deniz Suyu, Demir Yolu ve Dönüşüm projeleri hakkında da açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, bu çalışmalarda büyük yol kat ettiklerini söyleyerek, deniz suyunun yakında haliçle buluşacağını ifade etti.


Hükümetin ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kağıthane’deki gelişmelerde büyük payı olduğuna açıklık getiren Fazlı Kılıç, Başbakanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür etti. Kılıç, Dünyaca ünlü büyük firmaların yer bulmak için yarıştığı İlçenin, yapılan metro çalışmalarıyla ulaşımda da merkez teşkil edeceğini ifade etti.


Sosyal ve kültürel alanlardaki faaliyetlerinde de Kağıthanelilerle sık sık istişare toplantıları yaparak, katılımcı bir Yerel Yönetim İdare şekli uyguladıklarını ifade eden Fazlı Kılıç, vatandaşlardan gelen sorulara da açıklık getirdi.


Başkan Fazlı Kılıç, yayını hazırlayan Radyo Yönetimine, kendilerini İstanbul’un Sesi Radyosundan takip eden ve telefonla yayına katılan vatandaşlarımıza teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34