banner25

Başkan Kartoğlu işçilerle “1 Mayıs” yemeğinde buluştu

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesinde belediye personeli ile bir araya geldi.

Başkan Kartoğlu işçilerle “1 Mayıs” yemeğinde buluştu
 Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Kartoğlu, “Biz kocaman bir aileyiz. Hepimiz biriz, beraberiz. Başakşehir Belediyesi hepimizin belediyesi” dedi.

 

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları kapsamında Destek Hizmetleri, Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerinin personeli ile öğle yemeğinde buluştu. Fen İşleri Müdürlüğü Kademe Binasındaki yemeğe Başkan Kartoğlu’nun yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Çelik ve Fen İşleri Müdürü Emre Öztürk ile belediye personeli katıldı.

 

Başkan Kartoğlu’ndan birlik ve beraberlik mesajı


Sohbet havasında geçen yemekte belediye personeline hitap eden Başkan Kartoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. “Biz kocaman bir aileyiz. Hepimiz biriz, beraberiz” diyerek sözlerine başlayan Kartoğlu, “Başakşehir Belediyesi hepimizin belediyesi. Sizlerin haklarınız bizim için önemli. Özellikle emeğinizin karşılığını zamanında almamızı önemsiyoruz” dedi.

 

Kartoğlu: Sizler belediyenin kılcal damarlarısınız


Belediye personeline aidiyet duygusu içinde vazifelerini en iyi şekilde yerine getirme tavsiyesinde bulunan Başkan Kartoğlu, sözlerini şöyle tamamladı; “Sizlerden özellikle özveri bekliyorum. Çünkü sizler belediyenin kılcal damarlarısınız. Her an sahada olan arkadaşlarımızsınız. Sizin vatandaşa yönelik tutum ve davranışlarınızın bizim yaptığımız çalışmaların doğru anlatılması noktasında çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu vesileyle hepimizin bayramı olan İşçi Bayramımız kutlu olsun.”

 

Başkan Yasin Kartoğlu, yemeğin ardından belediye personeliyle bir süre sohbet etti. Program, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.      

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35