banner25

Başakşehir'in girişleri ne zaman modern hale gelecek ?

Bağcıların kör girişi bile tertemiz bakımlı ve kurumsal iken Başakşehir'in en önemli girişinde Baraka,üç beş eski püksü kamyonet ve onlarca vinç... Modern bir ilçenin ana girişi böyle mi olmalı ?...

Başakşehir'in girişleri ne zaman modern hale gelecek ?
Aynı Partiye mensup iki başkan birisi ilçenin girişlerine önem veriyor birisi değil  

Bahsettiğimiz başkanlardan birisi Başakşehir ilçe belediye başkanı Mevlüt Uysal diğeri de Bağcılar ilçe  belediye başkanbı Lokman Çağırıcı.
 
Birisi ilçesinin en büyük ve en önemli ana girişinde ilçeye giriş yapanlar üzerinde olumlu etki bırakacak çevre düzenlemesi yapmamışken, diğeri ise tali bir giriş olsa bile ilçesine girildiğini hissetirecek güzel bir imaj çalışması yapmış iken diğeri ilçesinin ana girişine hiç dokunmamış. 

Başakşehir Belediye başkanlığı ilçenin en önemli giriş kapısı olan Eski İkitelli TIR garajının dış kısmında çirkin bir görüntü oluşturan baraka yapı,eski kamyonetler ve Vinçlerin oluşturduğu çirkin görüntüye 3 yıl 16 gündür hiç el atmamış. 

Buranın hemen karşısında İSTOÇ'un bitiminde yer alan Tepe ise Bağcılar Belediyesine ait. Burası Bağcılar'ın ana giriş kapısı da değil. 

Bağcılar ilçe merkezi ile de çok alakası yok. Buna rağmen ilçe belediye başkanı Lokman Çağırıcı'nın talimatları gereği duvarlar boyanmış, çimlendirme yapılmış çimlerin üzerine de Bağcılar Belediyesinin logosu nakşedilimiş.

İki başkan da AK Parti'de seçilip halka hizmet için yola çıkmış.

Okurlarımız buradan geçince her iki belediyenin çalışmasına baksınlar aradaki yönetim anlayışının ne kadar önmeli oldupu buradan bile ortaya çıkar.

İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sena bulut
Sena bulut - 10 yıl Önce

Kesinlikle katılıyorum başkanımız secim zamanı yaklaştığında umarım bir araya geliriz basaksehirli olarak elbet hisimde kendisine söyleyecek bir iki sözümüz olacak

SIRADAKİ HABER

banner34