banner29

Başakşehir Kent Konseyi iftarda bir araya geldi

Başakşehir ile ilgili ortak hedeflere ulaşma doğrultusunda, proje ve etkinlikleri yürütmek amacı ile kurulan Başakşehir Kent Konseyi Ana Yürütme Kurulu Üyeleri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

Başakşehir Kent Konseyi iftarda bir araya geldi
 Hasbacce’de düzenlenen iftar programına Kent Konseyi Genel Başkanı Zeki Ertürk, Genel Sekreter Ömer Özkan, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dr. Şaduman Kutay, Gençlik Meclisi Başkanı Enes Kunter ve üyeler katıldı.

 

Dualar ile açılan iftarın ardından Başakşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ömer Özkan bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Katılımları için üyelere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kent Konseyi Genel Başkanı Zeki Ertürk, “Bizler geçen zaman içerisinde çevre ile iletişimimizi geliştirmeye gayret ettik. Ne tür projeler uygulayabiliriz, diye alt yapı çalışması yapalım istedik. Projelerimiz komiteler nezdinde şekillendiği için bunun ile ilgili mülakat çalışması yapmaya karar verdik. Ramazan’dan sonra bu çalışmaya başlayacağız. Kadın ve Gençlik Meclisi’nden seçtiğimiz arkadaşlarımız sizler ile mülakat gerçekleştirecekler. Mülakatlar bundan sonraki yapacağımız çalışmaların çerçevesini belirleyerek verimli bir çalışma gerçekleştirmek için olacak. Görüşler alındıktan sonra da sonuçları birlikte değerlendirerek yol haritamızı çizeceğiz” dedi.

 

Yıl bitmeden daha verimli çalışmalar için bir araya geleceklerini belirten Ertürk, üyelere iftara katılımları için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34