banner29

Başakşehir Enez Gençlik Kampı sezonu tamamladı

Başakşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Enez Gençlik Kampı 2016-2017 sezonunu tamamladı.

Başakşehir Enez Gençlik Kampı sezonu tamamladı
 Başakşehir Belediyesi gençlere spor kültürünü aşılamak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve sosyal ortamlarda gençlerin kendilerini rahatça ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Enez Gençlik kampı ilk senesinde 811 öğrenciyi ağırladı. Ağustos 2016’da başlayan kamp 20 Eylül 2016’da sezonu kapattı.

 

Katılımın ücretsiz olduğu kampta öğrenciler bir hafta boyunca tesislerde hem konakladı hem de eğitimler aldı. Öğrencilere kamp süresince spor koordinatörlüğü planlamasıyla; havuz, su topu, tabu, jenga, mangala, frizby, dart, satranç, yüzme dersi, deniz faaliyeti, badminton, beach futbol ve voleybol, futbol, masa tenisi etkinliklere katıldı. Yine kamp boyunca katılımcılar eğitim koordinatörlüğü planlamasıyla münazara, panel, ‘’bana kendini anlat’’ etkinlikleri gerçekleştirdi. Gençler  Abdullah Yıldız, Bülent Akyürek, Cihan İşbilir tarafından gerçekleştirilen söyleşilere de katılma imkanı buldu.

 

Kampa katılan tüm öğrencilere Başakşehir Belediyesi tarafından kıyafetleri de ücretsiz olarak verildi. Edirne’nin Enez ilçesinde denize sıfır konumda bulunan kamp merkezinde öğrenciler Ağrı ilinden gelen arkadaşlarını da ağırladı.

 

Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren kamp alanında havuz, toplantı salonu, mescid, yemekhane ve dinlenme alanları yer alıyor. Başakşehir ’de ikamet edenlerin yararlanabileceği gençlik kampı 2017 sezonunda da Başakşehirli gençlere hizmet vermeye devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35