banner32

Başakşehir Emniyet Müdürü’ne veda yemeği

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Bartın’a tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk için düzenlenen veda yemeğine katıldı.

Başakşehir Emniyet Müdürü’ne veda yemeği

 

Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Bartın’a tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk’e veda yemeği verdi. Yemeğe İlçe Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Eski İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk, Yeni İlçe Emniyet Müdürü Levent Binici, Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Kaymakamlık bünyesinde bulunan Yazı İşleri Müdürü Yaprak Kahraman, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Gökhan Yoğurtçu, Kaymakamlık Eski Mal Müdürü Şule Çankaya Doğan ve Yeni Mal Müdürü Mehmet Ali Yüksel’in yanı sıra Tarım İlçe Müdürü, İlçe Sağlık Grup Başkanı, İlçe Sağlık Müdürü, STK üyeleri ve Muhtarlar katıldı.

Başakşehir Times Haber Merkezi

 

Yemekte konuşan Kaymakam Kazım Tekin, “Kolluk kuvvetleri bizim için önemlidir. Vatanın bekası için asayiş olmazsa olmaz unsurdur. Gerisi daha sonra gelir. Bartın güzel bir yer, hayırlı uğurlu olsun diyorum, başarılar diliyorum"dedi.

 

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ise yaptığı selamlama konuşmasında, "İlçemizde özverili çalışan ve asayişi sağlayarak huzurumuza katkıda bulunan Müdürümüze yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk konuşmasında, “Başakşehir çok güzel bir ilçe. Görev süremiz boyunca bizden desteğini esirgemeyen başta Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yeni görevinde de İlçe Emniyet Müdürümüze başarılar diliyorum, hakkınızı helal edin” dedi.

 

Bartın’a tayini çıkan Mustafa Haluk Öztürk’ün yerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Md. Yrd. Levent Binici atandı.

 

Kaymakamlık Mal Müdürü’de değişti


Kaymakamlık bünyesinde bulunan Mal Müdürlüğünde de görev değişimi yaşandı. Şule Çankaya Doğan, tayin olması sebebiyle görevini Mehmet Ali Yüksel’e bıraktı.

 

Konuşmaların ardından Kaymakam Kazım Tekin, görevini teslim eden Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk ve Mal Müdürü Şule Çankaya Doğan’a hediye takdim etti. Program hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi

İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34