banner25

BAKMER 1.kuruluş yıldönümünü kutladı

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) 1. Kuruluş yıldönümünü özel bir programla kutladı.

BAKMER 1.kuruluş yıldönümünü kutladı
BAKMER’de gerçekleşen kuruluş yıldönümü programının ev sahipliğini Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama yaptı. Etkinliğe Başakşehir Kaymakamlığını temsilen Yazı İşleri Müdürü Yaprak Kahraman ve Başakşehirli kadınlar katıldı.
 
1. Yıl dönümü kutlamaları kokteyl ile başladı. Çocuklar için palyaço gösterisi, maskotların yer aldığı programda yüz boyama etkinliğine yapıldı. Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir konuşma gerçekleştiren Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, şunları kaydetti, “Kadın Aktivite Merkezimizin bir yılını geride bıraktık. Başakşehirli kadınlarımıza özel bir yaşam alanı oluşturma adına Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal’ın talimatı ile kurulduk. BAKMER bir yaşını siz kadınlarımızla kutluyoruz. Eğitimden sağlığa spordan kültürel faaliyetlere kadar Başakşehirli hanımlarımıza yönelik faaliyetlerini sürdüren kurumumuz üye sayısını hızla artırıyor. İkinci yılımız da da aynı hızla aynı şevkle programlarımıza devam edeceğiz. İlçe hanımlarımızın ilgisi ümit ediyorum ki başka mahallelerimiz de de Başakşehir Kadın Aktivite Merkezlerimizin açılmasına vesile olur.”
 
Program Hanımeli fasıl grubunun konseri ile devam etti. Grup Türk Sanat Müziği’nin seçkin örneklerini ilçe kadınları için seslendirdi.
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35