banner32

5.Etap sandık başına gitti

Başakşehir 5.Etap site sakinleri sandık başına giderek blok yönetcisi seçmek için oy kullandı... Yüzlerce site sakini oyunu kullanmak için 5.Etapta bulunan Akşemsettin İlköğretim okuluna gelmesine rağmen çok az sayıda blok çoğunluğu sağlayarak ilk turda yöneticisini seçti...

5.Etap sandık başına  gitti
HABERİN GALERİSİ
tır,grajı,site seçimi

tır,grajı,site seçimi

Organizasyon heyeti kendi kendimizi yönetebiliriz diyerek sandık başına gitti

KİPTAŞ
ve Boğaziçi yönetimin seçime gitmesini zorlayan Organizasyon  heyeti aylardır komşuları ile istişareler yaparak yerleşime açıldıktan bir yıl sonra geçici yönetim ile sitelerin işlerini görmesi gereken KİPTAŞ ve Boğaziçi yönetimin biliçli olarak 6 yıldır seçime gitmemesi site sakinlerini harekete geçirmişti.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber 

Boğaziçi Konut çalışanları içinde bir çok kimse asıl patronları olan site sakinlerini hesaba katmamaları Organizasyon heyeti ismi altında site sakinlerinin harekete geçmesini sağladı.

Yapılan seçimi Takip eden
Başakşehir Times Gazetesi muhabirleri ilk turda yeteri kadar katılım olmadığı için gelecek haftaya ertelenen blok seçimlerini yakından takip edecek.

Boğaziçi Konutun Merkezi de 5.Etapta olduğ için buaraya önem veriyorlar

Organizasyon heyetinden yapılan açıklama'da şunlara değinildi " Bizim ETAPTA 
yerleşim 2006 da başladı.  2006 dan 2012 ye kadar nereden bakarsanız bakın bugün 7.seçiin yapılıyor olması gerekirken KİPTAŞ ve Boğaz
 İçi yönetiminin bizlerin çalışma ve gayreti ile bir nevi mecbur kaldığı  için bugün seçime gitmek zorunda kaldı" dedi.


Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTAH)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34