banner25

Vadiyaka Yatırımın Tam Ortasında

Fuzul Grup imzasını taşıyan Vadi Yaka Başakşehir’in satışları Eylülde başladı.Fuzul Grup’un hayata geçirdiği Vadi Yaka Başakşehir projesi 5 blokta 361 daire ve 56 ticari üniteden meydana geliyor.

Vadiyaka Yatırımın Tam Ortasında
 Fuzul Grup’un hayata geçirdiği Vadi Yaka Başakşehir projesi 5 blokta 361 daire ve 56 ticari üniteden meydana geliyor.

 

Projedeki bir blok 16, diğer 4 blok ise 13 katlı. 16 katlı blokta 4+1 ve 3+1 daireler, diğer bloklarda ise 3+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

 

Vadi Yaka Başakşehir’de 2+1’ler 109 metrekare, 3+1’ler 142 ila 149 metrekare, 4+1’ler ise 185 metrekare olarak tasarlandı.

 

Vadi Yaka Başakşehir’in 80 bin metrekare araziye konumlanmış 361 konut ve 56 ticari üniteden oluşuyor.

 

Vadinin hemen önünde, Türkiye’nin en büyük botanik parkı olması planlanan parkın karşısında.

 

Şehir Hastanesi de tam yanında yer alan Vadi Yaka’nın satışlarına Eylül ayında başlandı..

 

VADİYAKA BAŞAKŞEHİR. BAŞAKŞEHİR’İN EN İYİ LOKASYONU.

YATIRIMIN TAM ORTASINDA!

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan, Şehir Hastanesi, 3. Havalimanı Kanal İstanbul ve Başakşehir Metro projelerinin odağında yükselen, görüş alanında Türkiye’nin en büyük botanik parkının yer aldığı, ferah daireleri, Çocuk Oyun Adası, zengin sosyal olanakları ile eşsiz bir yaşam VADİYAKA Başakşehir’de sizi bekliyor.

YAŞAMIN TAM ORTASINDA!

 

2+1, 3+1, 4+1’den oluşan 361 dairesi ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükselen VADİYAKA Başakşehir, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile size her an dolu dolu bir yaşam vaad ediyor.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34