banner25

Başakşehir'in yeni değeri Vadi Şehir'e görkemli lansıman

Başakşehir'de kısa bir süre önce temeli dualarla atılan Başakşehir Vadi Şehir Projesi için Beşiktaş La Shangri La Otel de Basın mensuplarının katılımı ile Lansıman toplantısı yapıldı. Toplantıda Projenin yönetim kurulu başkanı Yüksek Akgül ve eş başkan Akif Çolakoğlu basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Başakşehir'in yeni değeri Vadi Şehir'e görkemli lansıman
 Başakşehir'in Parlayan Yıldız' Vadi Şehir 

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir, Shangri – La Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısında lanse edildi. Başarılı bir ön talep toplama süreci geçirilen projede lansmanın ardından satışlar da yoğun ilgiyle başladı.

İstanbul Times Haber Merkezi / Özel Haber

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın yatırımlarıyla Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir, yoğun bir ön talep sürecinin ardından satışa sunuldu.

Shangri – La Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunulan Vadişehir’de lansman dönemine özel fiyatların metrekaresi 2.850 TL’den başlıyor.

Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandıracak.

550 MİLYON TL’LİK DEV YATIRIM

Başakşehir’in en değerli noktasında konumlanan Vadişehir, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 550 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor.

380 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yer alan Vadişehir’in %75’i de peyzaj alanlarına ayrılarak yeşille iç içe ferah bir yaşam alanı sunuyor.

AKILLI EV ALT YAPISINA SAHİP DAİRELER

Lüks ve konforlu detaylara sahip projedeki tüm daireler akıllı ev alt yapısına sahip olarak inşa ediliyor. Vadişehir’in tüm daireleri bu özelliğiyle birlikte teknolojik gelişmelere açık olarak gelecek yıllarda da geliştirilebilir bir kullanım sunacak.

2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının %60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

PEYZAJ ALANLARI GÜNEŞ ENERJİSİ İLE AYDINLATILACAK

Projenin % 75’ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir’de tüm peyzaj alanları güneş enerjisi ile aydınlatılacak. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir’in mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunuyor.

YATIRIMCILARIN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

İstanbul’un nitelikli konut bölgeleri arasında yer alan ve son derece planlı bir şekilde gelişen Başakşehir, gayrimenkul yatırımı açısından yatırımcıların öncelikli tercihleri arasında yer alan bir bölge. 
Bölgenin merkezinde konumlanan Vadişehir’in ön talep sürecinde de çok sayıda yatırımcıdan talep toplandı. 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.

Tüm ulaşım akslarına yakın bir mesafede yer alan proje, bünyesindeki 60 ticari üniteyle de Başakşehir’in yeni merkezini oluşturacak.

Vadişehir, çalışmaları devam eden beş bin yataklı sağlık kompleksiyle de son derece değer kazanan bir bölgenin kalbinde yükselmektedir.

İnşa çalışmalarının hızla başladığı projede teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak. 

Detaylı Bilgi için :

Vadi Şahir 
Telefon : 444 8 066
www.vadisehir.com.tr


Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı  (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35