banner32

Zabıta Haftası kutlandı

Zabıta Teşkilatı’nın 191. kuruluş yıldönümü Başakşehir’de düzenlenen programla kutlandı.

Zabıta Haftası kutlandı
Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’nın 191. yıl dönümü dolaysıyla düzenlenen programa; Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Şahin, Zabıta Müdürü Faruk Öztürk ve zabıta çalışanları katıldı.

 

Başkan Yardımcısı Murat Şahin, Zabıta Müdürü Faruk Öztürk ile birlikte programa katılan zabıta personelinin Zabıta Haftası’nı tebrik ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

“ÖNCELİĞİMİZ BAŞAKŞEHİRLİLERİN HUZURU”


Zabıta Haftası münasebetiyle bir açıklama yapan Zabıta Müdürü Faruk Öztürk, Zabıtaların belediyelerin en önemli ekiplerinden biri olduğunun altını çizerek, “Zabıta kelime anlamı ile halkın günlük yaşantısını zorlaştıracak engelleri ortadan kaldıran demektir.  Zabıta teşkilatımız belediyemiz ile vatandaşımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan  teşkilatımız,  7 gün 24 saat vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Özveri ile çalışan zabıtalarımızın ‘Zabıta Haftası’nı kutluyorum, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35