banner25

Tuana Halk Oyuları Olimpa'da

Olimpa Başakşehir AVM alışveriş ve yaşam merkezi şehrin trafiğine girmeden yepyeni bir sosyal hayat sunuyor.

Tuana Halk Oyuları Olimpa'da

 

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce yarışmada başarı göstermiş Tuana Halk Oyunları Topluluğu Olimpa AVM’de 4. Gösterisini gerçekleştirecek.


Başakşehir Times Haber Merkezi 

Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce yarışmada başarı göstermiş Tuana Halk Oyunları Topluluğu daha önce Olimpa AVM’de yapmış olduğu gösteriler ile Başakşehir halkının gönlünü kazandı. Topluluğun gerçekleştirdiği gösteriler arasında Horon, Zeybek, Silifke, Aşık ile Maşuk, Siirt, Roman gibi renkli çalışmalar bulunuyor. Dördüncü kez 24 Mart 2012’de Olimpa AVM’de sevenleriyle buluşacak olan ekip halk oyunlarını sevdiren dinamik yapısıyla Siirt, Aşık ile Maşuk ve Roman ekibiyle gösterilerini sergileyecek.

 

 

OLİMPA AVM HAKKIN

Bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı yapmak amacıyla tasarlanan OLİMPA AVM, Başakşehir’in tam kalbinde yükseldi. Büyüklükleri 14 ile 2500 metrekare arasında değişen mağazaları, 2500 metrekare büyüklüğündeki hipermarketi, fastfoodları, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, 14 bin metrekare alandan oluşan ve 400 araç kapasiteli kapalı ve 150 araç kapasiteli açık otoparkları, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ile OLİMPA AVM seçkin müşterilerini bekliyor.

OLİMPA AVM’nin modern mimari tasarımı, görsel estetiği ve kullandığı teknolojiyle öncü olma niteliğine sahip OLİMPA AVM’de . 86 adet mağazasıyla konuklarına zengin seçenekler ve aradıkları her şeyi eksiksiz bulabilecekleri bir alışveriş imkanı sunuyor.

 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34