banner32

Terör İslamı Yaşama İle Çözülür

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu aylık İlçe Divanı 16 Mart Cumartesi günü İlçe Merkezinde gerçekleşti. Divan heyeti oluşmasının ardından İlçe Başkan Yardımcıları ve Mahalle Başkanları 1 aylık çalışmalarını içeren raporlarını takdim ettile

Terör İslamı Yaşama İle Çözülür
Sinevizyon gösteriminden sonra siyasi konuşmalar gündeminde Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Avukat İbrahim YILDIZ güncel meseleleri değerlendirdi.

Terör İslamı Yaşama ile Çözülür


Konuşmasında YILDIZ,

Bir yerde sömürü varsa aklı başında bir Müslümanın bu haksızlığa dur demesi lazımdır. Çünkü zalimler ve mazlumlar değişir fakat zulüm hep devam etmektedir.

Özellikle, gücü adaletin hizmetine tahsis etmeyen son yüzyılın zalimleri terör olayları ile iki kardeş arasına husumet yerleştirildiler.

Herkes bilsin ki ülkemizde yaşanan terör problemi ancak İslamı yaşama ile çözülür.

Kardeşin kardeşi öldürmesi ancak İslami eğitimin verilmesi ile son bulacaktır, dedi.

Divanın son gündem maddesinde İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN, Belediye Başkanı adayının belirlenmesi ile ilgili konulara değindi.

GÜŞEN, Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları başlamıştır, dedi.

Konuşmasının devamında GÜŞEN, İl Başkanlığında komisyon kuruldu, biz de İlçe Başkanlığında Belediye Başkanı adayının belirlenmesi için komisyon oluşturduk. Nisan ayı sonunda kadar Allah'ın izniyle Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığının Belediye Başkan adayını açıklayacağız, dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35